Marvel's Spider Man 2

i

Autor: Insomniac Games

Spider-Man 2

Marvel's Spider Man 2 z trzema DLC? Znamy pierwsze nazwy dodatków i antagonistów

2024-03-08 10:06

Wiele długoterminowych planów Insomniac Games wyciekło po niedawnym włamaniu do oprogramowania ransomware. M.in. dowiedzieliśmy się o nowych grach z IP X-Men i nie tylko. Co więcej, pojawiły się także znacznie bardziej krótkoterminowe plany dotyczące nadchodzącej zawartości popremierowej dla Marvel’s Spider-Man 2.

Marvel's Spider-Man 3 doczeka się 3 darmowych DLC?

Według raportu ResetEra, Insomniac planuje wypuścić trzy bezpłatne DLC w ciągu 2024 roku. Pierwszy z nich, zatytułowany będzie Beetle Infestation, prawdopodobnie zostanie wydany w czwartym kwartale roku 23/24 (styczeń-marzec). Podczas gdy drugi, Extreme Carnage, wydaje się być planowany na następny kwartał (kwiecień-czerwiec). Według wycieku trzecie DLC, Spider-Verse Anomaly, ma zostać wydane na wakacje 2024 roku.

Z dodatkowych wieści możemy dowiedzieć się, że Beetle Infestation, jak i Extreme Carnage będą zawierać misję w otwartym świecie i walkę z bossem (prawdopodobnie skupioną na ich tytułowych antagonistach). Tymczasem Anomalia Spider-Verse jest opisywana jako „crossover Sony Pictures” i najwyraźniej przyniesie misję, filtr wizualny, NPC i złoczyńców opartych na filmach Spider-Verse.

Zgodnie z ostatnimi przeciekami, Insomniac Games planuje kontynuację Marvel’s Venom w 2025 roku, co z kolei doprowadzi do Marvel’s Spider-Man 3 w 2028 r.

Na dobre i na złe. Mario namówi Blankę na szybki ślub! Co się za tym kryje?

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?