League of Legend - Master YI

i

Autor: RIOT https://shop.riotgames.com/pl-pl/lol/chosen-master-yi/

League of Legends

LoL PvE to mod dla nowych i doświadczonych graczy! Wszysko, co wiemy

2024-04-18 7:35

League of Legends to szalenie popularny tytuł, który pomimo wielu lat na karku nadal trzyma się na szczycie gier kompetytywnych. Wielka w tym zasługa nieustannych aktualizacji Riot Games. Ci wsłuchali się w głos graczy i postanowili zareagować na wysoki próg wejścia w świat Runeterry, zapowiadając tryb PvE. Oto wszystko, co wiemy.

League of Legends to w głównej mierze rywalizacja na Summoner's Rift 10 graczy i pięcie się w rankingach za sprawą wielu dywizji. Co się z tym wiąże, próg wejścia jest naprawdę duży i wielu graczy zwyczajnie odbija się od tytułu Riot Games. Teraz programiści zdradzili więcej szczegółów na temat innego, zupełnie nowego trybu gry PvE, który ukaże się w tym samym czasie, co zbliżająca się aktualizacja w połowie roku.

Czytaj też: LEC 2024: Jedna z największych drużyn kończy z dywizją League of Legends po prawie dekadzie

League of Legends zapowiada tryb PvE

Selena Liu i Eduardo Cortejoso poruszyli temat nadchodzących projektów Riot Games dotyczących League of Legends, które obejmowały krótki rzut oka na planowany tryb survival w stylu PvE. Cortejoso dodatkowo ujawnił, że gracze będą mogli zmierzyć się z nienazwanym jeszcze trybem samodzielnie lub z grupą przyjaciół, a rozgrywka będzie znacząco różnić się od poprzednich wydarzeń PvE, choć twórca również nie omówił szczegółowo możliwej zawartości.

Programiści dali jedynie fanom krótkie spojrzenie na ciągły rozwój tej funkcji, udostępniając zrzut ekranu przedstawiający Jinx otoczoną przez hordę wrogów. Tryb został ogłoszony w aktualizacji dewelopera ze stycznia 2024 r. i podobno miał być bardziej swobodnym podejściem do League of Legends – takim, który miał być mniej napięty niż chaotyczne pojedynki 2 na 2 na 2 na Arenie, a jednocześnie zapewniać unikalny rdzeń wrażenia z gry.

Czytaj też: T1 Rekkles ujawnia swoje problemy z autyzmem i wyjaśnia, jak uczyniło go to lepszym graczem

W każdym bądź razie na więcej informacji będzie trzeba jeszcze poczekać. Nie zmienia to jednak faktu, że taki luźny tryb PvE w League of Legends byłby nie tylko dobrą odskocznią dla wieloletnich graczy, ale także dobry wprowadzeniem w świat, który potrafi przytłoczyć, jeśli nie mamy na koncie kilkuset godzin z grą.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?