LoL Empireum

i

Autor: Riot

League of Legends

LoL MSI 2024 ze specjalnymi skinami Empireum! Gracze będą świętować wielkie wydarzenie

2024-04-19 14:20

Gracze League of Legends będą mogli przygotować się do ponownego wkroczenia do kosmicznego królestwa, kiedy w maju powróci linia skórek Empyrean. Będzie to idealny moment, ponieważ właśnie wtedy ruszą pierwsze międzynarodowe zawody e-sportowe w tym roku.

MSI 2024 przywróci skórki Empireum

W przeciwieństwie do zeszłorocznego wydarzenia, podczas którego zaprezentowano linię skórek Inkshadow, tegoroczne Mid-Season Invitational 2024 nie zadebiutuje z własną linią skórek. Zamiast tego przywróci łamiące wymiary skórki Empireum, oferując graczom szansę ponownego zanurzenia się w kosmicznym zderzeniu ciemności i świecących neonów gwiazd.

Ta futurystyczna kolekcja wywodzi się z Worlds 2022, podczas którego pojawiła się w przedstawieniu „Fire to the Fuse” i wprowadziła skórkę Prestige Empyrean K’Sante Lil Nas X. Ta futurystyczna kolekcja wpisała się w multiwersum League of Legends, a teraz, dwa lata później, gdy na horyzoncie jest Mid-Season Invitational, skórki Empireum powracają w centrum uwagi.

Wydarzenie rozpocznie się 1 maja i wprowadzi skiny dla: Nocturne, Varus, Brand, Malzahar, Akali i Kayle. 16 kwietnia gracze PBE jako pierwsi będą mogli przywdziać nowe Empirejskie szaty.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?