Ultraliga / Emea Masters

i

Autor: Photo by Michal Konkol/Riot Games

League of Legends

LoL EMEA Masters 2024: Właściciel organizacji z Ultraligi wziął udział w meczu. Został zmiażdżony

2024-04-23 8:27

E-sport niczym sport, faktycznie potrafi szokować. Mam na myśli tutaj zarówno sytuacje dziejące się na samym serwerze, jak i poza nim. Tym razem na tapet weźmiemy niecodzienną sytuację, która miała miejsce w rozgrywkach League of Legends, EMEA Masters. Właściciel serbskiej organizacji Zero Tenacity dołączył do wyjściowego składu na ostatni mecz swojej drużyny i został „zmiażdżony”.

Właściciel Zero Tenacity próbuje swoich sił jako gracz

Zero Tenacity, drużyna polskiej Ultraligi, osiągnęła fatalny bilans w swojej grupie, 0-5, na EMEA Masters. Nie mając szans na awans, właściciel organizacji Dimitrije „Hebihime” Malesevic zdecydował się na przejęcie środkowej linii. Mając 26-latka na pozycji, Z10 przegrało swój ostatni mecz z Los Heretics i osiągnęło w swojej grupie jeszcze gorszy wynik.

Czytaj też: LoL MSI 2024 ze specjalnymi skinami Empireum! Gracze będą świętować wielkie wydarzenie

Po porażce Hebihime podzielił się swoimi przemyśleniami na X i odpowiedział na komentarze fanów. Podkreślił, że decyzja nie miała nic wspólnego z występem środkowego Emre „Kofte” Akçy. „Jestem środkowym graczem, musiałem zejść na środek. Nienawidzę dżungli, dolna linia jest zbyt trudna. Top to Top. Moje wkroczenie nie jest i nie ma nic wspólnego z Kofte” – napisał.

Hebihime dodał, że „ani przez sekundę nie myślałem o wstydzie. Wkroczyłem i próbowałem dokonać desperackiej zmiany”. Jeden z fanów odpowiedział, nazywając go „żartem, a nie środkowym”.

Adrian „hatchy” Widera, dyrektor operacyjny i dyrektor sportowy Zero Tenacity, odniósł się do sytuacji na X. „W pewnym momencie Hebi powiedział nam, że jeśli osiągniemy bilans 0-5, chciałby rozegrać szósty mecz… Powiedziałem mu, że jestem temu przeciwny z wielu powodów i że nie powinniśmy tego robić. To była jego decyzja, ale chciałem podkreślić, że nie wyszła ona od nas [zespołu]” – napisał.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?