LEGO

LEGO zestaw dla fanów Zmierzchu. Zobaczcie niesamowitą willę Cullenów! [ZDJĘCIA]

2024-02-29 16:06

LEGO Ideas to konkurs, w którym fani klocków mogą zgłaszać swoje projekty, które przy odrobinie szczęścia i wsparcia społeczności mogą później trafić na sklepowe półki. LEGO zasłynęło już z odtwarzania lubianych serii filmowych takich jak Harry Potter czy Star Wars. Zobaczcie, jak wygląda zestaw LEGO i minifigurki Belli i Edwarda z serii Zmierzch.

Saga Zmierzch cieszy się dużą popularnością nic więc dziwnego, że jej fani zapragnęli otrzymać swój zestaw LEGO podobnie jak fani Harry’ego Pottera, którzy doczekali się m.in. zamku Hogwart. Na stronie LEGO Ideas zobaczyć można fanowski projekt willi rodziny Cullenów ze Zmierzchu, który zawiera m.in. minifigurki postaci Belli, Edwarda i Jacoba.

Zestaw LEGO inspirowany filmem Zmierzch

Fanowski projekt willi wampirycznej rodziny Cullenów robi wrażenie. Jest to elegancki trzykondygnacyjny budynek, w którym znaleźć można m.in. elegancką kuchnię, jadalnię oraz bibliotekę, która w razie potrzeby może zostać przeistoczona w domowy szpital. Klockowa wersja domu Edwarda spodoba się nie tylko fanom Zmierzchu, ale również osobom, które chciałyby zbudować elegancką willę dla swoich minifigurek. W budynku znajdują się również specjalne dodatki, które docenią fani Zmierzchu m.in. zestaw do gry “wampirzy” baseball czy obrazy przedstawiające okładki książek Stephanie Meyer. Do zestawu dołączono projekty 4 minifigurek przedstawiające Bellę, Edwarda, Carlisle’a i Jacoba, który dostał również swoją wilczą figurkę z klocków. Autorem zestawu jest użytkownik LobsterThermidor. Projekt zyskał już 10 tys. głosów, dzięki czemu tym zestawem zainteresowało się LEGO. Na stronie projektu pojawiła się informacja, że zestaw przeszedł fazę review i otrzymał zielone światło. Nie wiadomo jednak kiedy dom Cullenów trafi na sklepowe półki i czy rozpocznie on nową serię klocków inspirowaną sagą Zmierzch.

Zmierzch QUIZ. Znasz wszystkie różnice między filmem a książką? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 8
W filmie Bella poznaje Jacoba przed domem, gdy dostaje furgonetkę. A w książce...
Tak wygląda po latach aktorka grająca Alice Cullen w Zmierzchu