LEGO

LEGO Star Wars na 2024 rok oczaruje fanów! Zestaw z Mieczem Skywalkera i Statek Jabby Hutta

2024-04-17 7:28

Jeśli wydawało wam się, że ostatnie ujawnione zestawy LEGO Star Wars od początku 2024 roku to wszystko, to byliście w dużym błędzie. Teraz firma pochwaliła się kolejnymi, dwoma niesamowitymi budowlami, które trafią do fanów Gwiezdnych Wojen już w październiku.

Statek Jabby Hutta

Wreszcie poznaliśmy szczegóły dotyczące nowego, dużego zestawu LEGO Star Wars UCS na 2024 rok! Już w październiku fani otrzymają ogromną wersję Jabba's Sail Barge z filmu Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi! Będzie on składał się z 3942 elementów, a jego cena wyniesie 499,99 dolarów (około 2000 zł). Warto dodać, że wraz z Barką Żaglową Jabby otrzymamy 10 nowych minifigurek, w tym wreszcie nowe wersje wielu pożądanych postaci! Mowa tutaj m.in. o Jabbie, Maxie Rebo, Salaciosie B. Crumba, Bibie Fortunie, Klaatu, gamorreańskim strażniku, nieznanym kosmicie, R2-D2, C-3PO i poza oczekiwaniami także nową minifigurkę Huttslayera Leia!

Czytaj też: LEGO Star Wars 2024 Grogu! Niesamowity zestaw dla fanów Mandaloriana. Sprawdź sam

LEGO Statek Jabby

i

Autor: LEGO

Miecz świetlny GWP Luke'a Skywalkera

Wraz z wydaniem zestawu powinniśmy otrzymać także ekskluzywny prezent przy zakupie. Krążą pogłoski, że będzie to miecz świetlny Luke'a Skywalkera. Tym razem będzie to jednak jego zielona szabla z części VI.

Miecz Luke Skywalker

i

Autor: star wars wiki

Star Wars: Quiz dla fanów. Sprawdź, którym Lordem Sith jesteś!

Pytanie 1 z 12
Dowiadujesz się, że nieposłuszny żołnierz sieje ziarno nieufności wśród twojej armii. Co robisz?
Bohaterowie "Star Wars" z tysięcy klocków. Niecodzienna wystawa w Szczecinie