LEGO

LEGO Kwiaty i inne najlepsze zestawy dla fanki klocków! [ZDJĘCIA]

2024-02-16 11:40

Jeśli szukacie prezentu dla dziewczyny to mamy dla Was ciekawą propozycję. Jeśli bliska wam osoba lubi klocki LEGO® i oryginalne ozdoby w domu to zerknijcie na zestawy z serii ICONS. Znajdziecie tam wiele ciekawych zestawów, które spodobają się każdej fance LEGO®. Sprawdźcie, jak możecie uszczęśliwić każdą kobietę!

Spis treści

  1. Prezent dla kobiety - ciekawe propozycje od LEGO
  2. Pomysły na prezenty dla kobiet

Kupowanie kwiatów na prezent może wydawać się kiepskim pomysłem, bo nie każdy umie się nimi odpowiednio zająć. Jeśli znacie kogoś, kto lubi kwiaty, ale nie ma do tego ręki, to możecie rozważyć zakup kwiatów od LEGO. Kwiatowe zestawy nie tylko są piękne i pozwalają na kreatywne spędzenie czasu, ale również nie wymagają pielęgnacji jak żywe odpowiedniki. Jeśli ułożony zestaw się znudzi, bez problemu można go przerobić w coś nowego. Poniżej znajdziecie inspiracje na prezenty dla kobiet które lubią LEGO.

Prezent dla kobiety - ciekawe propozycje od LEGO

Zanim wybierzecie zestaw spróbujcie się dowiedzieć co lubi osoba, którą chcecie obdarować. Olbrzymim plusem zestawów LEGO jest to, że można je przerabiać i zmieniać. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które docenią fanki LEGO. Wśród kwiatowych zestawów znajdziecie zestaw z sukulentami w doniczkach, pięknego storczyka czy drzewko bonsai. Podobnie sytuacja wygląda w wypadku zestawów LEGO Art, dzięki którym można odtworzyć z klocków swoje ulubione dzieło sztuki i gotowy obraz powiesić na ścianie. Z tej serii znajdziecie m.in. niezwykłą wersję dzieła Hokusaia – „Wielka fala” i „Gwiaździstą noc” Vincenta van Gogha. Dla osób, które lubią podróżować, ciekawym pomysłem może być zestaw z serii LEGO Architekture, dzięki któremu można odtworzyć słynne budowle z Nowego Jorku czy Londynu. Jeśli wasza wybranka jest fanką Star Wars lub Harry’ego Pottera to zerknijcie do naszych propozycji prezentów dla fanów tych serii.

Pomysły na prezenty dla kobiet

Dla kobiet, które lubią klocki LEGO, polecamy zestawy:

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ

Pytanie 1 z 11
Gdzie jechała rodzina McCallisterów jechała w filmie „Kevin sam w domu” (1990)?