LEGO

LEGO Ideas. Zestaw The Art of Japan 2024 to hit. Klocki inspirowane japońską kulturą mogą zmienić się w obraz! [ZDJĘCIA]

2024-03-20 9:04

Szukacie idealnego zestawu LEGO? The Art of Japan 2024 to przepiękne klocki, które powstały w ramach LEGO Ideas. Niebawem mogą trafić do sprzedaży - to jednak zależy tylko od fanów! Zestaw składa się z dopasowanych czarnych, białych i czerwonych elementów, a całość możemy złożyć i powiesić jako obraz na ścianie!

Zestaw twórcy o pseudonimie HisBrickMaterials to inspirowana japońską sztuką i kulturą diorama w stonowanych kolorach. Zestaw „The Art of Japan” już teraz jest prawdziwym hitem w internecie. Prezentuje on pagodę z górą Fuji oraz czerwonym słońcem. Minimalistyczna diorama z pewnością wpadnie w oko nie tylko miłośnikom kultury Japonii. Świetnie prezentowałaby się w każdym wnętrzu, bo jej wielką zaletą jest to, że możemy powiesić ja niczym obraz na ścianie. Zestawy fanów z LEGO Ideas (czyli takie, które tworzą i prezentują fani popularnych klocków) mogą wejść do sprzedaży. Muszą uzyskac jednak odpowiednią liczbę głosów.

LEGO Ideas. Zestaw The Art of Japan - jak zagłosować?

Zestawy LEGO Ideas wejść mogą do sprzedaży, jeśli otrzymają przynajmniej 10 000 głosów fanów. Głosowanie na The Art of Japan zaczęło się 12 marca i potrwa 600 dni. Oczywiście zestaw może zebrać minimalną liczbę głosów wcześniej, chociaż to nie wpływa na szybkość wprowadzenia klocków do sprzedaży, a jedynie upewnia producenta, że warto to rozważyć.

LEGO QUIZ. Jesteś fanem LEGO? Sprawdź, ile wiesz o klockowym imperium

Pytanie 1 z 9
LEGO jest marką:
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle