League of Legends

League of Legends. Tak wyglądać będzie nowy Baron Nashor i inne potwory z dżungli w sezonie 2024! [WIDEO]

2023-11-20 9:43

Season 2024 Gameplay otrzymał oficjalny zwiastun! Twórcy League of Legends przedstawili krótką zapowiedź zmian, które dotyczą nowego sezonu w grze. Aktualizacja dotyczy między innymi potworów, które zmienią się w prawdziwie przerażające bestie. Teraz nawet Ivern chyba nie będzie chciał się z nimi przyjaźnić!

Nadchodzą wielkie zmiany w LoLu!  League of Legends Season 2024 Gameplay Teaser ujawniono 19 listopada. Na zwiastunie widzimy Zeri, która przemieszcza się przez dżunglę. Nie zobaczymy w niej jednak kudłatych wilków i kamiennych golemów, a nawet poczciwy herald wygląda zupełnie inaczej! W aktualizacji zaroi się od przerażających bestii, a wśród nich widzimy między innymi:

  • Barona Nashora
  • Wędrującego kraba
  • Herolda Riftu
  • Czerwonego Krzewogrzbieta
  • Niebieskiego Strażnika
"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

League of Legends - nowości na 2024 rok. Zimowa mapa, nowy bohater

Nie da się ukryć, że w oczy rzuca się najbardziej wszechobecny motyw pustki, która ogarnie arenę. To oczywiście nie jedyne nowości! Pod koniec roku powrócić ma długo oczekiwana przez graczy zimowa mapa i nowe zimowe skórki dla niektórych postaci. Poznaliśmy już również zapowiedź nowego bohatera, który niebawem przybędzie, by podbić środkową aleję. Riot nie ukrywa, że Hwei to postać z wysokim progiem wejścia, dla bardziej doświadczonych graczy.

Przeczytaj też: Hwei LoL: Umiejętności, data premiery, PBE i wiele więcej. Wszystko, co wiemy o nowej postaci

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?