League of Legends. Mega wpadka podczas EMEA Masters Wiosna 2024. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=bl9EKn21j8M Zdjęcie poglądowe

League of Legends

League of Legends. Mega wpadka podczas EMEA Masters Wiosna 2024. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

2024-04-23 11:29

League of Legends EMEA Master trwa i powoli zbliżamy się do wielkiego finału. W poniedziałek 22 kwietnia widzowie zebrani przed telewizorami i komputerami czekali niecierpliwie na starcie OAE vs BDSA. Ale łatwo nie było. W którymś momencie prowadzący wyciągnęli na wizji telefony.

Kibice Orbit Anonymo Esports w poniedziałek 22 kwietnia musieli poczekać na mecz zdecydowanie zbyt długo. W końcu prowadzący polską relacje w Polsat Games otrzymali informację, że mają problemy techniczne. Jak zapewniono, problem nie leżał po ich stronie, jednak sytuacja z chwili na chwilę stawała się coraz zabawniejsza.

Wojciech Wróbel (Bezi) i Michał Biały (Bialito) nie mieli łatwego zadania. Przez pierwsze minuty zabawiali publiczność jak na profesjonalistów przystało. Jednak, gdy czas płyną, a wciąż nie było połączenia i oni wyraźnie zaczęli się niepokoić. W końcu prowadzący zdecydowali się wyciągnąć komórki!

Zobacz też: LoL EMEA Masters 2024: Właściciel organizacji z Ultraligi wziął udział w meczu. Został zmiażdżony

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Mega wpadka podczas EMEA Masters 2024. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Przez dobrą chwilę oniemiali fani mogli zobaczyć najdziwniejszą relację z meczu League of Legends w historii. Prowadzący informowali o wyborach postaci i pierwszych minutach gry patrząc w swoje prywatne sprzęty elektroniczne. Cały przekaz zmienił się w relację, która bardziej przypominała radiową audycję. Na szczęście, sytuacja została całkiem sprawnie zażegnana i w końcu dołączyliśmy do OAE vs BDSA na arenie. Znając społeczność LOLa w Polsce, nikt raczej nie poczuł się tym urażony - przeciwnie, było to na pewno zabawne urozmaicenie relacji. A szybko się okazało, że więcej do śmiechu nam nie będzie.

Niestety, wszystkie trzy mecze zakończyły się dla OAE fatalnym wynikiem i z hukiem odpadli oddając tym samym miejsce w półfinałach BDSA.

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?