Playstation Plus

i

Autor: PlayStation https://twitter.com/PlayStation/status/1528843474321264647

PS5

Last Epoch — Potężny rywal gry do sprawdzenia za darmo na PS5

2024-03-08 7:33

Gracze PlayStation poszukujący nowej, świetnej gry RPG, w której mogliby się zaszyć na wiele godzin, są obecnie rozpieszczani wyborem, co do jednej i drugiej rzeczy. Przede wszystkim mamy wiele zbliżających się premier gier, jednak jeśli jesteście niecierpliwi to już teraz możecie sprawdzić za darmo Unicorn Overlord.

Posiadacze PS5 mogą sprawdzać cudownego RPG-a. Za darmo!

Unicorn Overlord może i ma dość głupią nazwę, ale tak się składa, że jest to jedna z najpiękniej wyglądających gier, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Co więcej, możesz obecnie pobrać bezpłatną wersję demonstracyjną i zagrać w nią na konsolach Nintendo Switch i PlayStation, bez konieczności korzystania z abonamentu PlayStation Plus.

Czytaj też: PS Plus Extra & Premium na luty 2024 ze świetnymi grami z otwartym światem! Musicie w nie zagrać

Od twórców, którzy stworzyli 13 Sentinels: Aegis Rim and Odin Sphere, ATLUS x Vanillaware przedstawia odrodzenie taktycznego RPG fantasy. Walcz z przeznaczeniem i rozpocznij królewską przygodę, aby odzyskać panowanie u boku godnych zaufania sojuszników.” – czytamy w oficjalnym opisie gry.

Twoje postępy w wersji demonstracyjnej zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, która ukaże się 8 marca, więc nie ma powodu, dla którego nie możesz zagłębić się w szczegóły już teraz i zacząć planować kolejną wielką przygodę.