screen z nagrania cherry-picking

i

Autor: screen z nagrania z kanału cherry-picking / YouTube

AI

Księżniczki Disneya na obrazach AI. Wyglądają lepiej niż w filmowych adaptacjach?

2023-09-25 7:59

Dzięki sztucznej inteligencji możemy wygenerować wiele ciekawych obrazów. Wystarczy wpisać opis osoby lub miejsca do odpowiedniego generatora grafiki i po chwili możemy zobaczyć jak sztuczna inteligencja „widzi” to, co opisaliśmy. Zobaczcie, jak AI zobrazowała księżniczki Disneya!

Księżniczki Disneya na obrazach AI

Studio Disneya stworzyło wiele bardzo ciekawych postaci kobiecych. W ostatnich latach coraz częściej studio Disneya decyduje się na tworzenie filmowych adaptacji najsłynniejszych adaptacji. Niestety patrząc na wyniki oglądalności najnowszych produkcji i to ile pieniędzy w nie włożono, to trudno nazwać je opłacalnymi hitami. To, co najczęściej wytykane jest twórcom najnowszych filmowych adaptacji przez internautów to niezbyt trafione castingi do filmowych adaptacji i duże zmiany w pierwotnych historiach. Na kanale cherry-picking na YouTube znaleźć możemy bardzo ciekawe nagranie, na którym zobaczyć można, jak zdaniem sztucznej inteligencji powinny wyglądać księżniczki Disneya. Wśród bohaterek znajdziecie królewnę Śnieżkę, Małą Syrenkę i Dzwoneczka. Czy te postacie wyglądają lepiej niż wybrane do tych ról aktorki w filmowych adaptacjach Disneya? Dajcie znać, co myślicie o tym zestawieniu w komentarzach.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej obrazów sztucznej inteligencji, to zobaczcie jak wyglądają Czarodziejki z Księżyca, Dragon Ball czy bohaterowie książek o Harrym Potterze.

Kultowe piosenki z najpiękniejszych bajek Disneya. Czy wiesz kto je śpiewał? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewa piosenkę pt. "Kolorowy Wiatr" do bajki "Pocahontas"?
Pokahontaz