LEGO

Harry Potter - TOP 10 najlepszych zestawów LEGO! Prawdziwi fani je pokochają!

2024-03-19 15:31

Seria LEGO Harry Potter w sprzedaży pojawiła się po raz pierwszy się w okolicy promocji filmu, "Harry Potter i kamień filozoficzny", czyli już w 2001 roku! Od tego czasu klocki te cieszą się niezwykłą popularnością, a z roku na rok przybywa wspaniałych zestawów. Specjalnie dla was przygotowaliśmy TOP 10 najlepszy zestawów Lego Harry Potter. Niektóre z nich to prawdziwe marzenie fanów Chłopca Który Przeżył!

Spis treści

  1. Lego Harry Potter - Hogwart
  2. LEGO Harry Potter - najpiękniejsze zestawy!

Kochacie klocki LEGO i Pottera? Tych zestawów nie może zabraknąć w waszej kolekcji.

Lego Harry Potter - Hogwart

Niezaprzeczalnie najpiękniejszym zestawem Lego jest Lego Hogwart. Szkoła czarodziejów jest prawdziwie magiczna - znajdują się w niej ruchome schody, witraże do zbudowania i nie tylko. W środku pudełka ukryte do własnoręcznego zbudowania zostały również wieże, wieżyczki, komnaty, sale lekcyjne i znacznie więcej. W zestawie znajdziemy między innymi 4 minifigurki z serii LEGO Harry Potter, które przedstawiają czterech założycieli Hogwartu. W zestawie znajdziesz wierzbę bijącą i latający samochód Ford Anglia do zbudowania. Cena tego niezwykłego zamku Hogwart LEGO to 2199,99 zł.

LEGO Harry Potter - najpiękniejsze zestawy!

Jakie jeszcze zestawy LEGO Harry Potter znalazły się w naszym notowaniu TOP 10? Przekonajcie się sami przeglądając naszą galerię! Znajdziecie ją poniżej.

Niebezpieczne zderzenie osobówki z motocyklem w Zielonej Górze