Fantastyczne zwierzęta

i

Autor: screen z filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

QUIZ

Harry Potter QUIZ. Rozpoznaj magiczne zwierzęta po zdjęciach!

2024-04-03 11:12

Specjalnie dla fanów przygód Harry'ego Pottera stworzyliśmy quiz, który umożliwi sprawdzenie wiedzy na temat magicznych istot obecnych w kinowej adaptacji serii o młodym czarodzieju! Sprawdźcie swoje umiejętności i zobaczcie, czy rozpoznacie wszystkie! Życzymy powodzenia, bo łatwo nie będzie!

Magiczne zwierzęta bardzo często pojawiały się w książkach o Harrym Potterze oraz filmowych ekranizacjach tych opowieści. Fantastyczny świat czarodziejów byłby niewątpliwie niezwykle pusty i ubogi gdyby nie fantastyczne zwierzęta o nadnaturalnych zdolnościach. Dla wszystkich fanów twórczości J.K. Rowling i magicznego świata czarodziejów przygotowaliśmy specjalny quiz.

Zobacz też: Harry Potter. Którą postać przypominasz według twojego znaku zodiaku?

Harry Potter - Quiz o fantastycznych zwierzętach

Jedne z zajęć na Hogwarcie dotyczyły znajomości fantastycznych zwierząt, które występują w świecie czarodziejów. Chyba jednym z najsłynniejszych nauczycieli który uczył tego przedmiotu był sam Hagrid. W naszym quizie znajdziecie zdjęcia niektórych magicznych stworzeń, które pojawiły się w filmach na podstawie książek J.K. Rowling. Czy będziecie w stanie rozpoznać wszystkie magiczne zwierzęta ze zdjęć? Sprawdźcie się!

Harry Potter Quiz - Rozpoznaj fantastyczne zwierzęta

Pytanie 1 z 10
To zwierzę nazywa się...
Fantastyczne zwierzęta
"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Jakie magiczne zwierzę jest w Tobie ukryte? Sprawdź w naszej galerii!