Kadr z filmu Harry Potter

i

Autor: Kadr z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny/Warner Bros

Harry Potter

Harry Potter. Odtwórca roli Neville'a Longbottoma chce zagrać w serialu! Marzy mu się ta postać!

2024-02-08 11:17

Matthew Lewis powiedział, w jaką postać chciałby się wcielić w nadchodzącym serialu na podstawie książek J.K.Rowling. Odtwórca roli Neville'a Longbottoma ma swoją ulubioną postać i wie, w jaki sposób przedstawiłby ją na ekranach telewizorów! Możecie być zaskoczeni! Pasuje do roli?

Matthew Lewis to aktor, którego poznaliśmy w filmach z serii o Chłopcu, który przeżył, gdzie wcielał się w jednego z uczniów Hogwartu wraz z Danielem Radcliffem, Emmą Watson i Rupertem Grintem. Odtwórca roli Neville'a Longbottoma przyznał w jednym z wywiadów, że chętnie zakosztowałby znów trochę magii, jednak tym razem w innym wydaniu. Castingi do serialu na podstawie książek J.K.Rowling już trwają i wielu fanów liczy na spektakularne powroty dawnej obsady. Tom Felton grający tym razem Lucjusza Malfoya? To byłoby coś! A w kogo chciałby wcielić się Lewis? Odpowiedź może być dla niektórych zaskakująca!

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku

Harry Potter. Matthew Lewis w serialu HBO? Kogo chciałby zagrać?

Brytyjski aktor był niedawno gościem na wydarzeniu MegaCon w Orlando i w wywiadzie z magazynem People wyjawił, kim chciałby zostać w nowej wersji Pottera, której kręceniem zajmuje się obecnie HBO Max. Lewis nie poinformował fanów, że widziałby siebie w roli... profesora Remusa Lupina! Aktor wspomniał, że zawsze lubił zarówno tę postać, jak i sposób w jaki zagrał go David Thewlis.

Z kolei w wywiadzie dla IGN Lewis został zapytany o grę Hogwart Legacy i stwierdził, że ma w niej platynę, co oznacza, że zdobył wszystkie możliwe trofea w grze. „To gra, która zdecydowanie byłaby moim ulubionym wyborem. Otwarty świat, elementy RPG…” – wyjaśnił.

„Odkąd skończyłem filmy, tak naprawdę nie angażowałem się zbytnio w szerszy świat Harry'ego Pottera i całkowicie przypomniało mi to, dlaczego zostałem fanem książek, zanim zostałem aktorem w filmie. Zapomniałem o swojej codziennej pracy i mogłem ponownie zakochać się w Czarodziejskim Świecie” – tłumaczy aktor.

Więcej na ten temat przeczytacie również TUTAJ.

Harry Potter QUIZ. Neville Longbottom. Jak dobrze znasz jednego z największych Gryfonów?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywała się ropucha Nevilla?