Harry Potter na żywo. Niesamowite przedstawienie ze świata Rowling, obfituje w prawdziwą magię!

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter na żywo. Niesamowite przedstawienie ze świata Rowling, obfituje w prawdziwą magię!

2024-02-23 8:23

Świat Harry'ego Pottera ciężko było przenieść do filmu, a co dopiero mówić o deskach teatru! Nie da się jednak ukryć, że i dzieci i dorośli go po prostu uwielbiają i chcieliby znaleźć się chociaż na chwilę, blisko prawdziwej magii. To przedstawienie udowadnia, że jest to możliwe do zrealizowania chociaż... niezwykle wymagające!

Harry Potter i Przeklęte Dziecko to sztuka teatralna, która wprowadziła sporo zamieszania w życie fanów. Opowiada historię syna Harry'ego oraz jego przyjaciela, który okazuje się być... synem dawnego wroga głównego bohatera - Draco Malfoya. Nie tylko profesjonalne grupy i reżyserzy przenosili jednak świat z książek J.K.Rowling na teatralne deski. Jakiś czas temu dużą popularnością cieszył się między innymi A Very Potter Musical - musical z muzyką i tekstami piosenek stworzonymi przez Darrena Crissa i A.J. Holmesa, który był parodią historii młodego czarodzieja. Tym razem, w innym zakątku świata, przygotowano niezwykłe show dla dzieci. Okraszono je wieloma magicznymi elementami!

Cmentarz na którym inspirowała się J.K. Rowling przy tworzeniu postaci Lorda Voldermorta z Harrego Pottera

Harry Potter na żywo. Niesamowite przedstawienie ze świata Rowling

Harry Potter na żywo nie może się udać? Owszem może i to tego najlepszy dowód! Ta teatralna grupa stworzyła wspaniałe show dla dzieci i odtworzyła wszystkie ważne sceny z książek. Młodzi widzowie mogli zobaczyć między innymi:

  • Pojedynek Harry'ego i Voldemorta
  • Pokonanie bogina
  • Hermionę przemieniająca się w kota
  • Klub pojedynków

Ponadto na dzieciaki czekała Tiara Przydziału! jesteście ciekawi? Wideo możecie zobaczyć poniżej. Szkoda tylko, że tego typu show nie można zobaczyć w Polsce!

Harry Potter Quiz - Rozpoznaj fantastyczne zwierzęta

Pytanie 1 z 10
To zwierzę nazywa się...
Fantastyczne zwierzęta