Harry Potter. Torebka Hermiony, samomieszający kubek. TOP 3 prawdziwie magicznych gadżetów

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter. Torebka Hermiony, samomieszający kubek. TOP 3 prawdziwie magicznych gadżetów, które musi mieć, każdy fan!

2024-02-29 12:13

Książki J.K.Rowling nie tracą na popularności, a do grona fanów dołączyło już kolejne pokolenie. Gadżety ze świata Harry'ego Pottera kupić możemy już od kilku lat, jednak stają się one coraz bardziej magiczne. Jeśli jesteście kolekcjonerami, którzy chcą wzbogacić swoje zbiory, to koniecznie musicie zobaczyć nasze TOP 3 najlepszych drobiazgów!

Kolekcjonujecie przedmioty ze świata Harry'ego Pottera? W takim razie powinniście koniecznie zobaczyć nasz TOP 3 gadżetów, które odmienią wasze życie! Są prawdziwie magiczne, więc powinniście być zachwyceni!

TOP 3 prawdziwie magicznych gadżetów ze świata Harry'ego Pottera

Jesteście miłośnikami picia porannej kawy z mlekiem? Koniecznie musicie mieć taki kubek! Inspiracją do jego powstania był oczywiście czarodziejski kociołek. W środku znajduje się różdżka, która samoczynnie miesza wasz napój!

Magiczna torebka Hermiony, która zwiększa swój rozmiar, to prawdziwy hit! Wzorowana jest na tej, której panna Granger używała w Insygniach Śmierci. Sprytna czarownica potrafiła schować w niej cały dobytek swój i przyjaciół. Teraz i wy możecie mieć zaczarowany przedmiot w domu! Chociaż namiot do niej raczej nie wejdzie...

Amortencja to w świecie magii najsilniejszy eliksir miłości. Nie wywołuje prawdziwego uczucia, lecz podobny do niego stań oczarowania i odurzenia. Osoba, która znajduje się pod działaniem eliksiru może zachowywać się wręcz nierozsądnie! Jeśli uważnie czytaliście książki J.K.Rowling to z pewnością pamiętacie, że matka Voldemorta podawała amortencję swojemu mężowi, a Romilda z Gryffindoru próbowała zaczarować przy jej pomocy Harry'ego. Teraz możecie mieć własną flaszkę! Buteleczka inspirowana jest tymi, które pojawiły się w filmach, więc doskonale sprawdzi się, jako ozdoba na półce wśród innych gadżetów.

Harry Potter QUIZ. Gryfek i inne gobliny. Co o nich wiesz?

Pytanie 1 z 10
Gobliny mają inne niż ludzie pojęcie własności. Zdaniem goblinów, właścicielem przedmiotu zawsze jest...