Harry Potter

i

Autor: IMDB

Harry Potter

Harry Potter. HBO o obsadzie aktorskiej serialu! „Będziemy wierni książce”

2024-02-21 7:26

Warner Bros zdecydowało się podzielić nowymi informacjami o obsadzie najnowszej serii o Harrym Potterze, której premiera będzie miała miejsce na platformie HBO w latach 2025/2026. Nadchodzący serial po raz kolejny opowie historię serii książkowej, zupełnie pomijając filmy. CEO HBO obiecuje, że scenarzyści będą wierni książce.

Nadchodzący serial ze świata Harry'ego Pottera opowie historię, bazując na książkowej adaptacji, ale zupełnie pomijając filmy. Choć będzie opierał się na tych samych punktach fabularnych, opowieść będzie nieco inna, a także wprowadzi pewne zmiany w obsadzie, aby promować większą różnorodność. Teraz dyrektor generalny HBO postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Czytaj też: Harry Potter QUIZ: Którym z czterech założycieli Hogwartu jesteś?

Dyrektor generalny HBO o obsadzie serialu Harry Potter

Fani nieustannie błagają Warner Bros. o więcej szczegółów na temat tego, kto zagra niektóre z najbardziej kultowych postaci w Harrym Potterze, a także samego wybrańca. Pojawiło się wiele spekulacji, że niektórzy aktorzy z filmów powrócą do swoich ról, a niektórzy nawet wierzą, że aktorzy tacy jak Daniel Radcliffe znowu odegrają jakąś rolę.

Czytaj też: Harry Potter QUIZ. Jesteś jak Hermiona Granger, czy Ginny Weasley?

Warner Bros opublikowało kilka zapowiedzi, obiecując, że serial da fanom szansę cieszenia się serialem w zupełnie inny sposób niż filmami, i wierzy, że serial będzie trwał przez dziesięciolecia.

Dyrektor generalny HBO, Casey Bloys, powiedział, że firma „jest zachwycona możliwością dania widzom możliwości odkrycia Hogwartu w zupełnie nowy sposób”. Następnie dodał, że Harry Potter „jest fenomenem kulturowym i jasne jest, że istnieje niezmienna miłość i pragnienie Czarodziejskiego Świata”.

Czytaj też: Harry Potter. QUIZ! Jesteś bardziej jak Draco Malfoy, czy Harry Potter?

Mówiąc o rozwoju serialu, Bloys powiedział, że prowadzą „rozmowy z wieloma różnymi scenarzystami”, aby dowiedzieć się, kto poprowadzi serial, a obsadzenie będzie „trudne”, ponieważ „dzieci są młodsze, mają około 11 lub 12 w pierwszych dwóch książkach”.

Bardzo dobrze słyszeć, że serial ma być wierną adaptacją książek, które pokochaliśmy. Jeśli HBO i Warner Bros. dotrzymają obietnicy, nie tylko otrzymamy wielosezonowy serial, ale też wielu aktorów, którzy będą wcielać w kultowe postacie, wiernie oddając przemiany czarodziejów.

Czytaj też: Harry Potter QUIZ. Który czarodziej będzie twoją miłością? Sprawdź!

SERGIUSZ TRZECIAK Express Biedrzyckiej

Harry Potter QUIZ: Jesteś jak Severus Snape, czy Minerwa McGonagall?

Pytanie 1 z 8
Twój ulubiony przedmiot w Hogwarcie to: