Harry Potter. Aktorzy odtworzyli słynną scenę z filmu po latach! [WIDEO]

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter. Aktorzy odtworzyli słynną scenę z filmu po latach! [WIDEO]

2024-04-03 11:26

Filmowa Lavender Brown czyli Jessie Cave i Ron Weasley czyli Rupert Grint po latach odtworzyli scenę z filmu Harry Potter i Książę Półkrwi. To właśnie w tej części ich postacie spotykały się przez jakiś moment, co doprowadzało do furii Hermionę i drażniło Harry'ego. Ale trzeba przyznać, ta parta do dziś bawi do łez!

Lavender Brown i Ron Weasley byli parą prze kilka tygodni. Spotykali się na szóstym roku nauki w Hogwarcie i było to szczególnie trudne dla Hermiony, która przecież musiała dzielić z dziewczyną swojego przyjaciela sypialnię. Związek ten nie był jednak zbyt szczęśliwy, a para nawet nie wiedziała o sobie nawzajem zbyt wiele, bo pochłonięta była głównie całowaniem. Zarówno Harry, jak i najlepsza przyjaciółka Lavender - Parvati, byli przez cały ten związek w dość krępującej sytuacji. Otwarta złość Hermiony również nie była dla głównego bohatera zbyt pomocna.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Harry Potter. Aktorzy odtworzyli słynną scenę z filmu po latach!

Rupert Grint i Jessie Cave spotkali się po latach po raz kolejny po latach podczas jednego z wywiadów i przypomnieli o scenie ze słynnym łańcuszkiem. Jeśli widzieliście jedynie filmy, to możecie nie wiedzieć, że książkowa Lavender podarowała swojemu chłopakowi na święta Bożego Narodzenia w 1996 łańcuch, który chyba miał symbolizować trwałość ich związku. Niestety, bohaterowi nie przypadł on do gustu, za to nieźle ubawił jego braci i najlepszego przyjaciela. Lavender przesłała go do Nory sowią pocztą. W książce miał on jednak również dedykację.

„Harry przyjrzał się bliżej łańcuchowi i wybuchnął śmiechem. Zawieszona była na nim plakietka ze słowami: "Mój ukochany"

W filmie było to sporych rozmiarów serce przekute strzałą i bohaterka sama założyła je Ronowi na szyję na korytarzu szkolnym, już po powrocie Rona i Harry'ego z ferii świątecznych do szkoły. Hermiona na ten widok oświadczyła, że musi iść "się porzygać". Odtworzoną po latach scenę możecie zobaczyć poniżej.

Harry Potter QUIZ. Dopasuj imię postaci do nazwiska!

Pytanie 1 z 10
Jak miał na imię Grindelwald?