GTA VI

i

Autor: pxfuel https://www.pxfuel.com/en/desktop-wallpaper-zmzaz/download/1920x1080

GTA VI

GTA VI na zwiastunie, który do złudzenia przypomina ten Rockstar Games. Kreacja fanów

2023-12-04 8:09

Nie ma wątpliwości, że 5 grudnia większości fanów wyczekujących pierwszego zwiastuna Grand Theft Auto VI stanęłoby serce, gdyby finalnie ujrzeli coś innego, na przykład GTA IV Remake. Żeby jednak nie przyciągać złych myśli, jeden z fanów postarał się stworzyć niesamowity zwiastun, który do złudzenia przypomina ten od Rockstar Games.

5 grudnia wreszcie powinniśmy rzucić okiem na Grand Theft Auto VI. Czy tak się finalnie wydarzy? Miejmy nadzieje, jednak Rockstar Games ciągle używa sformułowania "nowe GTA", co może zwiastować niemiłą niespodziankę. Najwyraźniej, jeśli komukolwiek oficjalny trailer Rockstar Games miałby się nie spodobać, to jeden z fanów postarał się o jego inną wersję. Na filmie widzimy sceny z amerykańskiego Miami, a w tle muzykę Genesis, która rzekomo ma znaleźć się na oficjalnym zwiastunie.

Czytaj też: GTA VI — Wiemy, ile zajmie przejście nowej gry Rockstar Games? Rekordowa długość

Zwiastun GTA VI stworzony przez fana

Trailer GTA VI stworzony przez fana trwa nieco ponad jedną minutę i trzeba przyznać, faktycznie wygląda jakby pracowało nad nim studio odpowiedzialne za grę. Co ciekawe, sekwencje scen są inspirowane dokładnym opisem, który wyciekł w październiku tego roku.

Jest to naprawdę świetnie wirtualne doświadczenie, które zapiera dech w piersiach i co ważniejsze, w oczach fanów postawiło wysoko poprzeczkę względem oficjalnego zwiastuna Grand Theft Auto VI od Rockstar Games. Jak jednak dobrze pamiętamy, amerykańskie studio potrafi w trailery, co udowodnili przy okazji piątej odsłony. Te pojawiały się nawet w telewizji, promując ówczesną premierę gry.

Czytaj też: GTA VI na nowym materiale wideo! Syn dewelopera udostępnia nagrania

Motomikołaje przejechali przez Bydgoszcz. Z prezentami dotarli do dzieci ze szpitali

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?