Everywhere

i

Autor: Build A Rocket Boy

GTA VI

GTA VI a teraz gra na wzór Fortnite i Roblox. Były twórca Rockstar z nowym projektem

2023-12-03 12:30

Praca nad serią Grand Theft Auto otworzyła wiele ścieżek rozwoju kariery, a idealnym tego przykładem jest Leslie Benzies, szef studia Build A Rocket Boy. Były pracownik Rockstar Games niedawno zaprosił fanów do nowo powstałej gry, Everywhere, która ma być głównym rywalem dla Fortnite'a oraz Roblox'a.

Dokładnie 5 grudnia, Leslie Benzies wraz ze swoim studiem, Build A Rocket Boy zaprosi wszystkich fanów wirtualnej zabawy do sprawdzenia nowej gry-platformy Everywhere w ramach zamkniętej alfy. Chętni mogą dołączyć do gry za sprawą rejestracji, jednak dostęp do gry otrzymają wyłącznie nieliczni szczęśliwcy. W pierwszej fazie udział wezmą tylko użytkownicy PC, ale w planach są kolejne edycje, dostępne także dla posiadaczy konsol. Jak tłumaczy studio - „Wszystkie wasze opinie są dla nas niezwykle ważne, bo pomogą ukształtować ostateczny produkt dla milionów graczy w przyszłości”.

Czytaj też: GTA VI na nowym materiale wideo! Syn dewelopera udostępnia nagrania

Everywhere rywalem dla Fortnite, Roblox i GTA?

Aktualnie niewiele wiadomo o projekcie byłego twórcy Grand Theft Auto, jednak wygląda na to, że uzyskanie dostępu do zamkniętej bety będzie idealnym sposobem, aby dowiedzieć się, czy Everywhere faktycznie stanie do walki z Fortnite i Roblox.

Według kilku informacji wiemy, że gracze odwiedzą przeróżne „dzielnice”, zapewniające inne opcje rozgrywki i tworzenia treści. Za przykład posłuży nam tu: Dzielnica Walki, która będzie obfitować w strzelanki, podczas gdy Dzielnica Wyścigów - w zmagania dla miłośników pojazdów i prędkości.

Co ciekawe, w zapowiedzi znajdziemy jedną z dzielnic, MindsEye, która ma odzwierciedlać zabawę znaną z Grand Theft Auto. Jak mówi Leslie Benzies, zaoferuje nam ona „akcję w otwartym świecie, a także wartkie tempo, AAA i napędzany fabułą tytuł w świecie futurystycznych korporacji, teorii spiskowych i złowrogich technologii”.

Czytaj też: Lethal Company najlepszym horrorem i grą na Steam za 50 zł w 2023 r. Pobił nawet Resident Evil 4

Rozświetlenie choinki na Rynku Głównym w Krakowie

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?