Real Madryt x GTA

i

Autor: Real Madrit Africa X / Rockstar Games

GTA VI

GTA VI na meczu Real Madryt kontra FC Barcelona! Jude Bellingham z nietypowym transparentem

2024-01-15 13:33

Jude Bellingham, niesamowity angielski pomocnik, pławił się w chwale swojego pierwszego trofeum z Realem Madryt, Superpucharu Hiszpanii, rozegranego na piaszczystych obszarach Arabii Saudyjskiej. Uroczystość zwycięstwa została uświetniona wyjątkowym banerem z motywem Grand Theft Auto VI, który przedstawiał Bellinghama wraz z członkami drużyny Rodrygo i Viniciusem Jr.

Jude Bellingham z nietypowym transparentem

Baner z motywem GTA VI, będący kreatywnym hołdem fanów dla 13. tytułu Madrytu o Superpuchar Hiszpanii, został przedstawiony na murawie przez Bellinghama wokół stadionu KSU w Riyadzie. Błyskawiczna droga Bellinghama na szczyt w piłce nożnej to opowieść o czystym harcie ducha i talencie. Reklamowany jako najcenniejszy piłkarz świata, którego wartość szacuje się na 230 milionów euro, jego podróż z Birmingham City do Realu Madryt świadczy o jego umiejętnościach. Odkąd przeszedł do Madrytu za kwotę 113 milionów euro, jest w fenomenalnej formie.

W wielkim finale Superpucharu Bellinghamowi nie udało się trafić do siatki, choć jego wkład w zwycięstwo był kluczowy. Asystował przy pierwszym golu Viniciusa Jr, przygotowując grunt pod spektakularne zwycięstwo Madrytu nad Barceloną 4:1 oraz historyczny hat-trick Brazylijczyka. Zwycięstwo wywołało radosne sceny na boisku, a jednym z takich momentów z pewnością była celebracja Anglika.

Zwycięstwo i wyjątkowa uroczystość Bellinghama przykuły uwagę zarówno fanów, jak i mediów. W mediach społecznościowych zawrzało od pochwał, jednak można stwierdzić, że baner z motywem Grand Theft Auto miał swoje pięć minut podczas celebracji tego niezapomnianego zwycięstwa dla kibiców Los Blancos.

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?
Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim i Miliku