Gta 6

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Znamy przeszłość Jasona! Główny bohater nie będzie kolejną nudną postacią

2024-04-08 7:35

Teoria fanów na temat męskiego bohatera w GTA VI może całkowicie zmienić zasady gry i sposób, w jaki będzie podchodzić do egzekwowania prawa. Mowa tutaj konkretnie o plotce, która miałaby potwierdzać, iż Jasona jest tak naprawdę tajnym policjantem. Chociaż to tylko spekulacja, w zwiastunie znajduje się kilka wskazówek, które sugerują, że tak faktycznie może być.

Zwiastun GTA VI może zawierać ważne wskazówki na temat Jasona

Po premierze zwiastuna GTA VI fani szybko zaczęli gorączkowo przeglądać każdą klatkę w poszukiwaniu wskazówek. Chociaż męski bohater gry nie jest pokazywany tak często, jak Lucia, niektórzy fani doszli do wniosku, że jego brak zaangażowania w zwiastun i konkretne sceny w całym trailerze mogą wskazywać na jego rolę jako tajnego policjanta.

Czytaj też: GTA VI z odkrytą mapą. Użyli satelity i Google Maps! „Wszystko się zgadza”

Jason jako tajny policjant

Lucia nie tylko będzie główną bohaterką, ale wydaje się także przywódczynią kręgu we wszelkich przestępstwach, w które wciągnęła swojego męskiego odpowiednika. Jako oczywista siła napędowa, Jason wydaje się bardziej niezdecydowany, biorąc pod uwagę jego działania w wydarzeniach przedstawionych w zwiastunie.

Stworzyłoby to zupełnie nową dynamikę dla Grand Theft Auto. Gracze mogliby zobaczyć dwie zupełnie różne strony historii, co rodzi pytania, czy interakcje Lucii i Jasona z policją byłyby zupełnie odmienne. Krążyły pogłoski, że GTA VI jest inspirowane opowieścią Bonnie i Clyde'a, a dodanie historii o gliniarzu pod przykrywką do dwóch zakochanych przestępców byłoby fascynującym doświadczeniem.

Jedynym wersem Jasona w zwiastunie jest słowo „zaufanie”, co sugeruje, że będzie to główny temat ich związku.

Czytaj też: GTA VI — Preorder gry wzbudza ekscytacje wśród fanów. Take-Two zdradzi datę przedsprzedaży 4 lutego?

Jason jako były policjant

Zamiast być tajnym policjantem, Jason mógłby być także byłym policjantem, który został wyrzucony ze służby. Zwiastun przedstawia krótką scenę z perspektywy pierwszej osoby, nagraną z kamery osobistej, przedstawiającą grupę policjantów włamujących się do mieszkania podczas jakiegoś nalotu. Możliwe, że Jason jest policjantem, od którego pochodzi nagranie z kamery osobistej, i jakiekolwiek wydarzenia, które miały miejsce podczas tego nalotu, doprowadziły do wyrzucenia go ze służby. Może to jednak być tylko kolejna wskazówka, że działa pod przykrywką. Tak czy inaczej, obie teorie mogłyby zmienić zasady gry w GTA VI.

Czytaj też: GTA VI na meczu Real Madryt kontra FC Barcelona! Jude Bellingham z nietypowym transparentem

Jak często mówisz mamie, że ją kochasz? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?