GTA VI / The Gateway

i

Autor: Rockstars Games

GTA VI

GTA 6? Zapomnij! Gra w stylu The Gateway podbija internej i rozpala oczekiwania graczy

2024-04-23 7:36

Wszyscy fani serii Grand Theft Auto bez wątpienia czekają na szóstą cześć, która ma planowo nadejść w 2025 roku. Nie znaczy to jednak, że do tego czasu nie powstanie wiele innych, równie interesujących gier. Jedną z nich, a w zasadzie głównym rywalem może być „Endz”.

ENDZ to GTA w Londynie

Do premiery Grand Theft Auto VI jeszcze daleka droga, więc w międzyczasie chcielibyśmy przedstawić wam nową, nadchodzącą grę z Kickstartera, która może stać się poważnym konkurentem gry Rockstar Games i być jej Londyńskim odpowiednikiem. ENDZ jest brutalną przygodową grą akcji, która, miejmy nadzieję, zostanie wydana na nowoczesnych platformach, takich jak Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Czytaj też: GTA 6 nie jedyną niespodzianką w 2025 roku? Rockstar Games potwierdza powrót serii Bully

Czerpiąc z opisu gry, czytamy: „Nie każdy rodzi się wyjątkowy. Niektórzy rodzą się ze srebrną łyżeczką, ich przeznaczeniem są duże domy, ładne samochody i dziedzictwo. Ale dla tych, którzy rodzą się normalni, nawet przetrwanie jest walką”.

Zrzuty ekranu i nagrania z gry wyglądają wyjątkowo dobrze i sprawiają, że zastanawiamy się, dlaczego w Londynie nie powstała prawdziwa gra kryminalna z otwartym światem. Można powiedzieć, że Watch Dogs: Legion w pewnym sensie to zrobił, ale była to bardziej dystopijna gra o straży obywatelskiej.

Do tej pory gra zebrała z datków ponad 10 000 funtów i jest na dobrej drodze, aby w ciągu roku zebrać jeszcze więcej.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA Vice City QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Dlaczego na początku gry nie można udać się na inne wyspy?