GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 nie jedyną niespodzianką w 2025 roku? Rockstar Games potwierdza powrót serii Bully

2024-04-12 7:30

Wczytując się w najnowsze ogłoszenie deweloperów ze studia Rockstar Games, dowiadujemy się, że seria Bully zostanie dodana do znakomitej biblioteki gier w ramach abonamentu GTA +. Czy może zwiastować to zapowiedź długo wyczekiwanej drugiej części gry?

Bully w abonamencie GTA+

W grudniu 2023 roku „potwierdzono”, że Bully 2 powstaje po ogromnym wycieku z Grand Theft Auto VI. Ta wiadomość nadeszła miesiąc po odkryciu danych, które zostały ukryte w Grand Theft Auto V. Co ciekawe, wtedy to odkrycie zarówno podekscytowało, jak i rozgniewało fanów.

Czytaj też: GTA 6: Nowy wyciek mapy potwierdza ponad 100 lokacji do zwiedzenia! Zobaczcie sami

Teraz w najnowszym wpisie Rockstar Games czytamy: „Niedawno dodaliśmy Red Dead Redemption — z dostępem do Undead Nightmare — do znakomitej biblioteki gier dołączonych do GTA+, a członkowie mogą spodziewać się kolejnych klasyków Rockstar, które staną się dostępne jeszcze w tym roku, w tym L.A. Noire i Bully.

Czytaj też: GTA 6: Take-Two z kontrowersyjną wypowiedzią w sprawie ceny gry. Tanio już było?

Zdajemy sobie sprawę, że być może nie jest to wiadomość o Bully'm, na którą wszyscy liczyliście. Niemniej jednak możliwość powrotu do burzliwych sal takiego klasyka, w jakimkolwiek charakterze, jest czymś, z czego można się cieszyć.

Niewątpliwie Rockstar Games musi być świadome sukcesu, jaki mógłby osiągnąć Remake Bully'ego, jednak wpierw, wszyscy czekamy na datę premiery oraz drugi zwiastun Grand Theft Auto VI...

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 10
Postać na obrazku to:
GTA Big Smoke