GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: Oto zwiastun dokładnej mapy Vice City! Użyli satelity i Google Maps

2024-04-11 7:31

GTA VI zadebiutuje dopiero w 2025 roku, a fani serii nie słyną z cierpliwości, o czym przekonaliśmy się w ostatnich miesiącach. Od czasu premiery pierwszego zwiastuna, wielu z nich rozpoczęło szczegółową pracę nad odwzorowaniem fikcyjnej Florydy, aby móc faktycznie spojrzeć na nadchodzące Vice City. {ierwsze efekty już możemy zobaczyć!

Oddani fani wzięli sprawy w swoje ręce, tworząc coś, co według nich jest dokładną mapą satelitarną Grand Theft Auto VI. Być może pamiętacie, że przed premierą GTA V fani stworzyli makietę mapy, korzystając ze zwiastuna i różnych innych zasobów. Jak się finalnie okazało, była ona całkiem dokładna. Teraz trwają prace nad ujawnieniem mapy GTA VI, a pierwsze efekty mogą robić wrażenie.

Czytaj też: GTA VI — Preorder gry wzbudza ekscytacje wśród fanów. Take-Two zdradzi datę przedsprzedaży 4 lutego?

Odkryli mapę GTA VI. Pomogła nauka

Społeczność zajmująca się mapowaniem GTA rozpoczęła prace nad projektem po wycieku Rockstar Games we wrześniu 2022 roku, wykorzystując różne klipy z rozgrywki i zrzuty ekranu. Oczywiście, kiedy w zeszłym miesiącu ukazał się oficjalny zwiastun, udało im się go ulepszyć w oparciu o nowy udostępniony materiał filmowy. Od tego czasu, biorąc pod uwagę, że Vice City mieści się w Miami na Florydzie, użytkownik Reddita RandomAmy7 skorzystał z Map Google, aby znaleźć zdjęcia satelitarne pasujące do makiety udostępnionych wcześniej map GTA VI. Efekt końcowy jest całkiem przekonujący. Spójrz poniżej.

Czytaj też: GTA VI na meczu Real Madryt kontra FC Barcelona! Jude Bellingham z nietypowym transparentem

„To coś ogromnego” – skomentował jeden z użytkowników. Inny dodał: „Mam nadzieję, że masz rację”. Jak w przypadku wszystkich spekulacji, zalecamy traktować tę mapę z przymrużeniem oka, ale z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że makieta mapy GTA V okazała się częściowo dokładna, jest to projekt, na który warto zwrócić uwagę.

Czytaj też: GTA VI z wyciekiem fabuły. Historię rozpocznie akcja w więzieniu! Będą zaskoczenia

To koniec Maneskin!? Szokujące oświadczenie włoskiego zespołu

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?