GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: To zdjęcie pokazuje, jak duża jest mapa gry! Rockstar zaskoczy wszyskich graczy

2024-04-02 8:29

W grudniu Rockstar Games wreszcie ujawniło GTA VI, potwierdzając powrót do Vice City oraz przedstawiając dwóch głównych bohaterów. Podczas gdy fani przeszukiwali zwiastun w poszukiwaniu jak największej liczby wskazówek, inni przyjrzeli się bliżej grafice towarzyszącej materiałowi. Co ciekawe, najprawdopodobniej odkryli rozmiar nowej mapy.

Rockstar Games oświadczyło, że Grand Theft Auto VI będzie grą obejmującą cały stan, a tłem dla niego będzie Leonida, czyli Floryda w wydaniu amerykańskiego studia. Chociaż już jakiś czas temu wyciekły materiały z rozgrywki, dopiero teraz gracze odkryli, jak będzie wyglądać pełna mapa Leonida. Rockstar najprawdopodobniej mógł już nam ją udostępnić, ale po prostu nie przyjrzeliśmy się wystarczająco blisko, aż do teraz.

Czytaj też: GTA VI — Drugi zwiastun odkryty. Znamy datę premiery? Ważny szczegół odnaleziony przez fana

Rockstar ukryło mapę GTA VI w oficjalnych grafikach. Fani ją odnaleźli

Użytkownik X, PainkillerH20, zamieścił serię zdjęć przedstawiających promocyjną grafikę Jasona i Lucii z GTA VI, twierdząc, że mapa była ukryta na widoku.

Rockstar Games jest bardzo sprytne. Najwyraźniej rozmiar mapy GTA VI jest podany na oficjalnej tapecie. Jeśli ją powiększymy, zobaczymy bardzo pikselowaną mapę. Będzie ogromna”. – napisał PainkillerH20

Czytaj też: GTA VI na nowym materiale wideo! Syn pracownika Rockstar Games udostępnia nagrania

Oczywiście rzeczywista mapa nie została jeszcze potwierdzona, więc mogą to być tylko spekulacje, ale YouTuber NikTek zdecydował się wykorzystać mapy stworzone przez fanów po wyciekach jako nakładkę, aby zobaczyć, jak to się ma do porównania.

Oto bezpośredni widok i korekta kolorów, aby rzekoma mapa była bardziej widoczna, oraz porównanie projektu mapowania utworzonego na podstawie przecieków GTA VI z 2022 r.” – wyjaśnił.

To jednak nie wszystko, ponieważ jeden z fanów, użytkownik r/GTA6 zauważył mały szczegół w oficjalnym zwiastunie dotyczący rozmiaru mapy w GTA VI. „To pokazuje, jak rozległa będzie mapa. Vice City jest na wyciągnięcie ręki!” – napisali, odnosząc się do zrzutu ekranu.

Czytaj też: Kiedy ma wyjść GTA 6? Preorder podzielił graczy! Poznaliśmy szokującą cenę za grę?

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?