Fortnite

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite usuwa kontrowersyjną emotkę Jubi Slide! Wyjasniamy, ruch Epic Games

2024-02-27 13:26

Epic Games dodało emotkę Jubi Slide do Fortnite 26 lutego, ale zaledwie kilka godzin później zespół programistów ogłosił, że ją usuwa. Co się stało i dlaczego fani byli tak wściekli na kosmetyczny aspekt w grze? Mamy odpowiedzi, które mogą was zaskoczyć.

Spis treści

  1. Jubi Slide powodem kontrowersji w Fortnite
  2. Dlaczego Jubi Slide został usunięty z Fortnite?

Emotki w Fortnite to świetny sposób na pokazanie swojej osobowości w grze – od reprezentowania ulubionych streamerów, po taniec ulubionych artystów. Jako przedmioty czysto kosmetyczne, fani Fortnite rzadko się na nie denerwują, jednak tym razem Epic Games miało nie popisać się kreatywnością i skopiować elementy z innej emotki, pobierając przy tym niemałą opłatę.

Czytaj też: Fortnite — 4 darmowe skiny na LUTY 2024 r. Musicie się spieszyć! Niedługo znikną

Jubi Slide powodem kontrowersji w Fortnite

Fani Fortnite byli zdenerwowani na Epic Games, ponieważ Jubi Slide to w zasadzie ta sama animacja, co emotka Side Shuffle, tylko z odtwarzaną nad nią inną muzyką. Co ciekawe, Epic Games pobierało 500 V-dolców za emotkę, która w zasadzie jest kopią istniejącej, a gracze jasno wyrazili swoje odczucia na ten temat.

Czytaj też: Fortnite darmowe V-Dolce luty 2024. Jak je zdobyć? Wyjaśniamy

„To niesamowicie leniwe” – napisał jeden z fanów na Reddicie. „Mam nadzieję, że ludzie, którzy są właścicielami Side Shuffle, zdają sobie z tego sprawę i nie kupują tego”.

Dlaczego Jubi Slide został usunięty z Fortnite?

W odpowiedzi na frustrację fanów Fortnite, firma Epic Games potwierdziła, że usuwa Jubi Slide, twierdząc, że „wróci z informacją, gdy przyjrzą się temu bliżej”.

Warszawianka reaguje płaczem na kandydata. Tego się Tobiasz Bocheński nie spodziewał!

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?