Fortnite

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite LEGO. Zestaw trafi do sprzedaży? Szykuje się idealny prezent na święta w 2023 roku

2023-12-11 12:37

Fortnite i LEGO oficjalnie ogłosiły dużą współpracę, w ramach której gracze będą mogli odkrywać nowy tryb PvE oraz zdobywać limitowane tematyczne skiny. Z racji tego fani zastanawiają się, czy na półkach sklepowych zagoszczą specjalne zestawy LEGO x Fortnite. Bardzo możliwe, że znamy odpowiedź na to pytanie.

Wydarzenie poświęcone współpracy LEGO x Fortnite ruszy już za kilka dni, a jeśli chcecie dowiedzieć się wiecej o całym evencie lub jak zdobyć specjalne skórki Fortnite na wzór klocków to odsyłamy was do naszych ostatnich artykułów. W ramach współpracy LEGO x Fortnite zobaczymy niesamowity nowy tryb gry w otwartym świecie, nowe skórki i broń, a nawet system klas w specjalnym trybie gry. Pozostaje jednak pytanie: czy w przyszłości otrzymamy jakieś zestawy LEGO Fortnite?

Czytaj też: Fortnite Lamborghini — jak zdobyć specjalny skin na samochód z Rocket League?

Nadchodzące zestawy klocków LEGO Fortnite

Chociaż nie ma solidnych dowodów na to, że w najbliższym czasie otrzymamy jakiekolwiek zestawy LEGO Fortnite, organizowanie masowego wydarzenia łączącego LEGO i nietworzenie żadnych zestawów budzi wątpliwości. Widzieliśmy oficjalne rendery kultowych skórek w Fortnite odtworzonych jako minifigurki LEGO, jak widać na stronie LEGO Kids Fortnite, więc szansa na zdobycie zestawów jest nadal możliwa.

Czytaj też: Fortnite LEGO Skins — najlepsze skórki dostępne w grze Epic Games [GALERIA]

Wiele pomysłów na zestawy LEGO Fortnite wynika wyłącznie z tego oficjalnego obrazu. Specyficzne skórki postaci, które są sprzedawane pojedynczo w serii pakietów minifigurek LEGO, gracze walczący w kultowych lokalizacjach Fortnite, takich jak Wykrzywione Wieże, oraz cały zestaw Battle Bus! Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Wydarzenie LEGO Fortnite rozpocznie się 7 grudnia 2023 r., a jeśli oficjalnie pojawią się jakieś zestawy w ramach współpracy Epic Games, to z pewnością zaktualizujemy ten artykuł!

Czytaj też: Fortnite OG — Kiedy powróci tryb bez budowania? Twórcy potwierdzają dobre informacje

Magia świąt opanowała miasto! Byliśmy na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym

QUIZ dla prawdziwych fanów Nintendo! Jak dobrze znasz konsole japońskiego giganta?

Pytanie 1 z 12
Jakie jest przybliżone tłumaczenie słowa „Nintendo”?