Elon Musk / Elden Ring

i

Autor: Business Insider / Steam

Elden Ring

Elona Musk w szoku! Boss w Elden Ring pokonany Alfabetem Morse'a. To nie koniec

2024-04-16 14:31

Elden Ring to gra, koło której osobiście tylko przechodzę i staram się nawet nie patrzeć. Istnieje jednak wielu graczy, którzy są mniejszymi ignorantami niż ja lub zwyczajnie uwielbiają wyzwania. Jeden z nich postanowił nawet pokonać Bossa alfabetem Morse’a... Co nie umknęło Elon'owi Musk'owi.

Elon Musk reaguje na ukończenie Elden Ring za pomocą Alfabetu Morse'a

Jeden ze streamerów, Silithur, pokonał grę, po prostu używając alfabetu Morse'a i publikując w Internecie film przedstawiający zabicie Elden Beast. Oczywiście wielu graczy wykorzystało kreatywne sposoby gry w Elden Ring, ale alfabet Morse'a był z pewnością oryginalnym wyzwaniem.

Czytaj też: Elon Musk ogłasza koniec darmowego X/Twittera. Użytkownicy w szoku! Kiedy wejdą opłaty?

Film przedstawiający Silithura zabijającego Elden Beast został zauważony przez Stevena Marka Ryana, który zaalarmował Elona Muska o nagraniu. Po zobaczeniu tego na X, miliarder wyzwał Silithura, aby ten zmierzył się z Malenią, używając samego alfabetu Morse’a – wyzwanie przyjął.

Malenia jest uważana za najtrudniejszego bossa w Elden Ring i jednego z najtrudniejszych bossów w całej grze. Niezrażony Silithur podjął wyzwanie Muska i zabił potężną Walkirię, używając wyłącznie alfabetu Morse'a.

Musk jeszcze nie odpowiedział na film przedstawiający Silithura zabijającego Malenię, ale inni użytkownicy X chwalili jego umiejętności.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?