Diablo 4: Kup kanapkę w KFC i odbierz dodatkową zawartość do gry!

i

Autor: Canva.com / oficjalna okładka gry Zdjęcie poglądowe

GRY

Diablo 4: Kup kanapkę w KFC i odbierz dodatkową zawartość do gry!

2023-06-01 14:06

KFC z kolejną promocją dla fanów Diablo! Od 29 maja Amerykanie, którzy kupili specjalnie dedykowaną kanapkę lub zestaw poprzez aplikację lu internetową witrynę, otrzymają specjalny kod uprawniający do odebrania dodatkowej zawartości w grze! Co mogą otrzymać? Czy promocja będzie dostępna też w Polsce?

Diablo 4 to gra na jaką zasługiwaliśmy. Blizzard wrócił do korzeni, usprawnił mechaniki oraz dobrze połączył wiele gatunków gier w jeden, aby sprostać oczekiwaniom graczy. Teraz Diablo i KFC znów łączą swoje siły, by ofiarować im dodatkowe prezenty. Od 29 maja Amerykanie, którzy kupili specjalnie dedykowaną kanapkę lub zestaw w KFC będą mogli otrzymać jeden z limitowanych kodów na unikatową zawartość do odblokowania w czasie rozgrywki. Co takiego można zdobyć? Na szczęśliwców czeka wyjątkowa broń.

Wieża widokowa na Maślicach, z której nic nie widać

Kup kanapkę w KFC i odbierz dodatkową zawartość do gry

Jaką zawartość w grze odbiorą szczęśliwcy z USA? Jest to5 przedmiotów, wśród których znajdziemy:

  • specjalny łuk,
  • totem 
  • włócznię.

Czas na odebranie wyjątkowych przedmiotów będą mieć do 2 lipca. Do wzięcia udziału w akcji promocyjnej wymagane jest posiadanie konta Battle.net oraz KFC. Jeśli chcemy odebrać wszystkie nasze nagrody, to konta powinny być zsynchronizowane. Niestety, fani w Polsce nie mogą raczej liczyć na podobną promocję w najbliższym czasie. Pozostaje nam zatem szybki telefon do kuzyna lub kolegi w Ameryce.

QUIZ fana fantasy. Czy dopasujesz bohatera do filmu lub ksiażki, z której pochodzi?

Pytanie 1 z 10
Kaz Brekker to bohater książki: