Diablo 4

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=321962&name=Diablo+IV+Wallpapers

Diablo 4

Diablo 4 26 marca pozytywnie zaskoczy fanów. Blizzard dodaje kluczową funkcję

2024-03-25 14:17

Nvidia ogłosiła wprowadzenie obsługi ray tracingu do Diablo 4 dokładnie 26 marca. Ta znacząca aktualizacja obiecuje podnieść poziom wrażeń wizualnych w grze Blizzarda poprzez wprowadzenie dwóch efektów ray tracingu: dokładnych odbić i ulepszonych cieni.

Diablo 4 otrzyma Ray Tracing

Gracze Diablo 4 posiadający karty graficzne z serii GeForce RTX będą mogli cieszyć się zwiększoną wydajnością i mniejszymi opóźnieniami systemu, dzięki funkcjom takim jak DLSS 3 i NVIDIA Reflex już 26 marca. Pancerz, woda, okna i inne odblaskowe powierzchnie będą teraz charakteryzować się realistycznymi odbiciami opartymi na ray tracingu, wzbogacając głębię i zanurzenie bitew w mrocznej krainie fantasy Sanktuarium. Dodatkowo cienie zyskają dodatkowy poziom szczegółowości dzięki promieniom tracing, jeszcze bardziej poprawiając klimatyczną oprawę wizualną gry.

Czytaj też: Diablo 4 Sezon 4 zadecyduje o dalszych losach gry. Blizzard rzuci wszystko na jedną kartę?

Śledzenie promieni to technika renderowania stosowana w grafice komputerowej w celu symulacji sposobu, w jaki światło oddziałuje z obiektami w wirtualnej scenie. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod renderowania, które wykorzystują rasteryzację do przybliżania efektów świetlnych, śledzenie promieni śledzi ścieżkę poszczególnych promieni światła podczas ich interakcji z powierzchniami, dokładnie symulując efekty, takie jak odbicia, załamania i cienie. Wdrożenie technologii Ray Tracing zapewnia bardziej realistyczne i oszałamiające wizualnie obrazy w grach, ponieważ zapewnia realistyczne oświetlenie i cienie, zwiększa realizm materiałów i tworzy bardziej wciągające środowiska, dokładnie odwzorowując zachowanie światła w prawdziwym świecie.

Czytaj też: Diablo 4 z mocnym rywalem w marcu 2024! Fani mogą sprawdzą „najlepszą” grę Hack and slash

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?