Harry Potter

i

Autor: AKPA

Harry Potter

Daniel Radcliffe zostanie ojcem. Kim jest partnerka aktora znanego z roli Harry'ego Pottera?

2023-03-27 8:45

Daniel Radcliffe zostanie ojcem! Wspaniałą wiadomość poznali fani w ostatni weekend marca. Informację potwierdził magazynowi "The Hollywood Reporter" przedstawiciel aktora. To pierwsze dziecko Daniela i jego wybranki. Kim jest partnerka aktora znanego wszystkim z roli Harry'ego Pottera?

Daniela Radcliffe niechętnie dzieli się z mediami szczegółami swojego prywatnego życia. Są jednak takie sytuacje, gdy nie sposób milczeć. Daniel Radcliffe i jego partnerka spodziewają się pierwszego dziecka. Powód do radości mają wszyscy fani aktora, który zasłynął dzięki roli Harry'ego Pottera w filmach na podstawie książek autorstwa J.K.Rowling. Już w 2022 roku aktor wspominał w wywiadach,  że marzy o dzieciach. Aktor w wywiadach wspominał, że marzy o tym, by jego dzieci były blisko planu filmowego, a może nawet w przyszłości same zainteresowały się aktorstwem. W końcu on sam zaczynał bardzo wcześnie, a rola Harry'ego Pottera znacząco wpłynęła na rozwój jego kariery.

Kim jest partnerka aktora znanego wszystkim z roli Daniela Radcliffe'a?

Erin Darke i Daniel Radcliffe spotykają się już od dłuższego czasu. Para poznała się na planie filmu "Na śmierć i życie", którego premiera miejsce miała w 2013 roku. Radcliffe na planie wcielił się w nim w poetę Allena Ginsberga. Zdjęcie Erin w ciąży lotem błyskawicy obiegło świat.

Daniela Radcliffe - nowy film aktora

Weird: The Al Yankovic Story to nowy film, w którym będziemy mogli zobaczyć Daniela Radcliffe'a. Wktor wcielił się w nim m.in. w Weird Ala Yankovica - amerykańskiego satyryka i muzyka, znanego głównie z jego niezwykłych przeróbek kultowych piosenek. Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej.

Dostał 21 tys. zł mandatu! Nagranie policyjnego pościgu

Harry Potter: ARCYTRUDNY quiz dla fanów książek o młodym czarodzieju!

Pytanie 1 z 10
Co Harry i Hagrid zjedli przed odjazdem pociągu do Hogwartu w pierwszej części sagi?