Cyberpunk 2077 / CDPR

i

Autor: mat. prasowe Cyberpunk 2077/ CDPR

Gry

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Na graczy czekają aż dwa nowe obszary!

2023-09-20 15:38

Dodatek do gry Cyberpunk 2077 Widmo Wolności wprowadzi nowe zadania, ulepszoną mechanikę gry i wiele nowości. Jedną z najbardziej wyczekiwanych zmian jest oczywiście zapowiedziany nowy obszar. Jeśli najnowsze przecieki się potwierdzą, to gracze w dodatku dostaną nie jeden, lecz aż dwa nowe obszary do eksploracji. Sprawdźcie, co zmieni się w Night City.

Spis treści

  1. Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - premiera
  2. Widmo Wolności - dwa nowe obszary w Night City

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - premiera

Już zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery wyczekiwanego dodatku do gry Cyberpunk 2077: Widmo Wolności (ang. Phantom Liberty) zadebiutuje już za kilka dni, fani z Polski będą mieć dostęp do dodatku 26 września o północy na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S oraz o 1:00 na PC. Atmosfera wokół premiery jest podgrzewana przez takie wiadomości jak utwór Dawida Podsiadło w grze czy najnowszy wyciek dotyczący nowej mapy Night City.

Widmo Wolności - dwa nowe obszary w Night City

Wyciek dotyczący nowej mapy z dodatku pochodzi z nagrania AlphaReplay, na którym ogrywano demo Widma Wolności. W trakcie rozgrywki w 2:56:59 minucie nagrania pokazano, jak wygląda nowa mapa Night City. Na udostępnionym nagraniu zobaczyć można, że w Night City pojawiły się nie jeden, lecz dwa nowe obszary. Wszystko wskazuje na to, że oprócz zapowiadanego Dogtown graczom zostanie udostępniona do eksploracji wyspa, na której znajdował się port kosmiczny. Wyspa ta była wcześniej lokacją niedostępną dla graczy. Warto też wspomnieć, że nowa dzielnica w Cyberpunku – Dogtown, powstała w miejscu strefy walk Pacifici.

QUIZ Sprawdź, czy pamiętasz najsłynniejsze gry z lat 80. i 90.

Pytanie 1 z 11
Jak nazywa się brat Mario?