S1mple

i

Autor: ESL

CS2

CS2 przywraca króla do żywych! S1mple znów na salonach. Znamy plany GOAT-a CS:GO

2024-05-15 9:49

Prawdopodobnie najlepszy gracz CS:GO w historii, s1mple, nadal jeszcze nie podzielił się z nami informacją, kiedy powróci na serwer CS2. W międzyczasie jednak uruchomił własny kurs szkoleniowy, który uczy grać tak jak on.

Naucz się grać w CS2 z s1mple

13 maja ukraiński gracz ujawnił „przełomowy” program CS2 o nazwie „play like s1mple”. Gracze mogą zapisać się do udziału, a pierwsze trzy lekcje są całkowicie bezpłatne. Jeśli zapłacisz, możesz uzyskać dostęp do ponad 50 dodatkowych lekcji, a w przyszłości oczekuje się, że będzie ich jeszcze więcej.

Czytaj też: CS2 zdominowany przez jedną mapę! Grają na niej wszyscy. Społeczność jest wściekła

Podczas kursu s1mple mówi, że „podzieli się całą wiedzą, którą zdobyłem w trakcie mojej kariery”. Można pomyśleć, że to tylko projekt poboczny byłego snpiera NAVI, na który wpadł podczas swojej przerwy, jednak tak nie jest.

„Pracujemy nad tym od prawie roku. Włożyliśmy w to mnóstwo pracy. Kiedy zaczynałem przerwę, mieliśmy znacznie więcej czasu [na skupienie się na programie]” – tłumaczył s1mple.

S1mple aktywnie śledzi scenę zawodową, oglądając niemal każdy turniej, jednak nadal nie wiadomo, kiedy powróci on na e-sportową scenę.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Ile wiesz o grze CS:GO? 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi Global’e

Pytanie 1 z 10
Jaką mapę nazywa się potocznie De_Polska?