CS2

i

Autor: Valve https://www.valvesoftware.com/pl/

CS2

CS2 zdominowany przez jedną mapę! Grają na niej wszyscy. Społeczność jest wściekła

2024-05-15 9:39

Counter-Strike 2 otrzymał 25 kwietnia sporą aktualizację, która wprowadziła, prócz kilku usprawnień, zapomnianego Dust'a 2, zastępując nim Overpass. Chociaż wielu graczom nie podobała się ta decyzja, najnowsze dane pokazują, że mapa cieszy się ogromną popularnością w trybie Premier.

Dust 2 zdominował CS2

Po udostępnieniu aktualizacji duża liczba graczy natychmiast wskoczyła na Dust2. Według danych Leetify, według stanu na 15 maja, jest to najczęściej grana mapa spośród wszystkich siedmiu znajdujących się w aktywnej puli. De_Dust 2 może pochwalić się 35-procentowym współczynnikiem, dokładnie dwa razy większym niż zajmujący drugie miejsce Mirage, który aktualnie posiada 17,5 procent.

Czytaj też: CS2: Donk zbanowany! Kuriozalny powód? Fani skandują #Freedonk

Kiedy Dust 2 ponownie trafił do puli map CS2, ogromna część społeczności była wściekła. Argumentowali, że wraz z premierą CS2 mapa nie otrzymała tylu zmian graficznych, co Overpass. Gracze dokładali do tego także znacznie wyższy poziom złożoności samej mapy, porównując Dusta 2 do deathmatchu.

Niemniej jednak, jeśli dane z Leetify są dokładne, Valve podjął właściwą decyzję, ponieważ wielu graczom najwyraźniej się ta zmiana podoba. Dust 2 to jedna z najbardziej ikonicznych map w historii Counter-Strike’a, więc jej popularność nie powinna nikogo dziwić.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?