CS2

i

Autor: Valve

CS2

CS2 otrzymał na premierę nową, darmową upamiętniającą CS:GO zawartość! Valve oddało hołd

2023-09-28 12:09

CS:GO oficjalnie stał się historią, jednak Valve ciągle pragnie upamiętnić tę piękną erę z tytułem, który pokochało miliony graczy. Deweloperzy prócz nowej zawartości postanowili oddać hołd poprzedniczce CS2 i każdy logujący się gracz otrzymał za darmo ścieżkę dźwiękowa oraz pamiątkową odznaką.

Gracze logujący się od 27 września do Counter Strike' a 2 zostali przywitani nową ścieżką dźwiękową. Co ciekawe Valve nie zapomniało o CS:GO i postanowiło oddać jej pomimo masy wpisów w serwisie Twitter jeszcze jeden hołd w postaci zaskakujących gadżetów, które mają nostalgiczny posmak. Mowa tutaj o pamiątkowej odznace i zestawie muzycznym CS:GO, aby powspominać stare dobre czasy. Jak je odebrać i czy są one darmowe?

Czytaj też: CS2 otrzymał cotygodniowe nagrody i nową stronę sklepu. Zawartość na premierę intryguje

CS2 z upamiętniającą ścieżką dźwiękowa i odznaką z CS:GO

Po latach prac rozwojowych i przekroczeniu terminu wyznaczonego na lato 2023 r., Valve w końcu wypuściło długo oczekiwaną najnowszą odsłonę serii Counter-Strike 27 września. CS2 całkowicie zastępuje Global Offensive. Być może, aby uspokoić ludzi lub upamiętnić tę chwilę na swój sposób, Valve zaoferowało byłym graczom CS:GO pewne gadżety w nowej grze w postaci odznaki i zestawu muzycznego.

Czytaj też: CS2 z oficjalną datą premiery! Jak pobrać, zmiany w grze oraz co dalej z CS:GO? „Umarł król, niech żyje król”

Z opisu plakietki wynika, że „upamiętnia ona lojalne członkostwo w społeczności Counter-Strike: Global Offensive przed premierą Counter-Strike 2” i zawiera cytat „Legendy nigdy nie umierają”. Jest to złota moneta z niebieskim logo CT rozbrojenia po jednej stronie i czerwonawym emblematem T po drugiej stronie z gwiazdą i dwoma skrzyżowanymi nożami, pod którymi widnieją lata 2012–2023.

Czytaj też: CS2 komendy na FPS, Tickrate i wiele innych. Wszystkie polecenia w nowej grze Valve, które musi znać każdy gracz

CS2

i

Autor: Valve
CS2

i

Autor: Valve

Zestaw muzyczny zastępuje ścieżkę dźwiękową menu głównego i efekty dźwiękowe dla następujących elementów:

  • Początek i koniec rundy
  • Cel mapy
  • Dziesięć sekund ostrzeżenia
  • Kamera śmierci
  • Hymn MVP

Czytaj też: CS2: Najlepsze ustawienia pod FPS. Jak wycisnąć więcej klatek na sekundę w następcy CS:GO?

Ani pamiątkowe medale, ani zestawy muzyczne nie są nowością w Counter-Strike, gdyż medale za pięć i dziesięć lat służby służą jako poprzednie sposoby okazania lojalności graczy wobec serii. CS już nigdy nie będzie taki sam, ale jeśli chcesz odbyć podróż w przeszłość i upamiętnić lata z tytułem Valve, przynajmniej możesz to zrobić, słuchając starej melodii dźwięków z CS:GO.

ZDM postawił słupki. Kierowcy się wściekli

Ile wiesz o grze CS:GO? 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi Global’e

Pytanie 1 z 10
Jaką mapę nazywa się potocznie De_Polska?