CS2

i

Autor: Valve

CS2

CS2: Oficjalna premiera już 28.09! Valve żegna CS:GO, pomimo negatywnych opinii pro graczy

2023-09-27 22:49

Według doniesień oraz domysłów wielu graczy premiera CS2 ma odbyć się dokładnie 28.09.2023 roku. Aktualnie możemy wnioskować to z dosyć jednoznacznego postu opublikowanego na oficjalnym profilu Twitter CS2. Co ciekawe w oczach wielu e-sportowców następca CS:GO absolutnie nie jest gotowy na swoją premierę. Czy głos pro graczy wpłynie na datę premiery oraz decyzję Valve?

Najwyraźniej premiera CS2 zbliża się do nas wielkimi krokami i jeśli posty pożegnalne CS:GO w serwisie Twitter/X na oficjalnym profilu CS2 nie był podpuchą, tak już 28.09.2023 rano powinna odbyć się oficjalna premiera gry. Co ciekawe profesjonaliści zajmujący się tytułem nadal nie są przekonani, czy jest ona w jakikolwiek sposób gotowa dla graczy, a niektórzy powołują się na różne problemy z rozgrywką. Pro gracze zasiedli, aby omówić swoje doświadczenia z wersją beta CS2 podczas rywalizacji w Pro League. Niestety nie wszystkie opinie były pozytywne. Czy opinie ekspertów wpłyną na Valve?

Czytaj też: CS2 komendy na FPS, Tickrate i wiele innych. Wszystkie polecenia, które musisz znać

CS2 Twitter

i

Autor: CS2 Twitter

CS2 nie jest gotowy na premierę — twierdzą pro gracze

„Ta gra nie jest gotowa do rywalizacji” – stwierdził n0rb3r7, dodając, że ruch postaci, opóźniona detonacja granatu i pojawianie się dymu to jedne z najgorszych elementów wersji beta i jego zdaniem należy je naprawić jeszcze przed premierą gry.

Czytaj też: Beta CS2 — Dlaczego nie mam dostępu do zamkniętych testów? Jak otrzymać zaproszenie?

Turecki snajper ⁠woxic⁠ powtórzył opinię n0rb3r7 na temat ruchu w CS2, twierdząc, że ruch w CS:GO jest znacznie płynniejszy. „Wydaje się, że nasza postać nosi na plecach 200-kilogramową torbę” – powiedział woxic.

Czytaj też: CS2: Najlepsze ustawienia pod FPS. Jak wycisnąć ze swojego PC jeszcze więcej?

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy krytykę dotyczącą ruchu w CS2, co również sami podkreśliliśmy w artykule opisującym następcę CS:GO. Pomimo licznych aktualizacji, tak do tego czasu Valve nie poradziło sobie z tym rażącym problemem.

Woxic również zauważył, że zwykle w CS:GO, gdy dym pojawi się i zablokuje pole widzenia, pozostaje na miejscu aż do chwili, gdy zniknie. Jednakże w CS2 zauważono, że dymy po rzuceniu rozprzestrzeniają się w dziwnych kształtach, co prowadzi do niespójności zasięgu.

Kapitan Team'u Liquid, NAF, zwrócił uwagę na szereg innych problemów, z którymi spotkał się zarówno prywatnie, jak i podczas meczu pokazowego na IEM Dallas w czerwcu. Powiedział, że pestkowanie i strzelanie z karabinów w CS2 było całkiem solidne, ale nie był przekonany, czy Valve w ogóle dobrze podeszło do sprawy, posuwając się nawet do stwierdzenia, że czuł się, jakby „grał w VALORANTA”.

Miejmy nadzieje, że deweloperzy szybką zajmą się poprawą denerwujących elementów oraz już 28.09.2023 zobaczymy na serwerach wszystkich graczy cieszących się z możliwości dołączenia na serwery Counter Strike'a 2.

Norbert Huber opowiada o sile kadry siatkarzy

Ile wiesz o grze CS:GO? 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi Global’e

Pytanie 1 z 10
Jaką mapę nazywa się potocznie De_Polska?