Manga i Anime

ANIME QUIZ. Dopasuj bohatera do anime z którego pochodzi!

2024-02-26 13:34

Jesteście fanami anime? Nie możecie doczekać się nowego sezonu serialu Demon Slayer, a Pamiętniki Zielarki znacie już na wyrywki? Teraz możecie sprawdzic się w naszym wielkim teście! Co należy zrobić? To zadanie wyda się wam z pewnością proste - wystarczy przyporządkować postać do anime, z którego pochodzi!

Anime to skrót słowny w języku japońskim, pochodzący od angielskiego słowa „animation”. Po japońsku wymawiane jest jako animēshon, a oznacza ono po prostu film animowany. Nazwa ta ściśle związała się z serialami, które w dużej mierze powstają na podstawie japońskich mang. Filmy te łączy podobna estetyka i sposób narysowania, chociaż różnią się one nieco oczywiście w zależności od twórcy i studia. Dawniej anime tworzone było całkowicie ręcznie, przy użyciu tradycyjnych metod animacji, dzisiaj jednak powstaje drogą komputerową. Jesteście fanami tego typu serialów i filmów? W takim razie koniecznie musicie sprawdzić swoją wiedzę w naszym teście!

Powstał w PRL, budzi ogromny zachwyt do dziś. Najbardziej nietypowy blok w Polsce stoi w Warszawie

ANIME QUIZ. Dopasuj bohatera do anime z którego pochodzi!

Sprawdź swoje siły w specjalnym quizie dla miłośników anime! Dopasuj bohatera do serialu z którego pochodzi! Łatwo nie będzie, więc życzymy powodzenia!

ANIME QUIZ. Dopasuj bohatera do anime z którego pochodzi!

Pytanie 1 z 10
Kakashi Hatake to postać z: