Anime i manga

Anime dla fanów Castlevanii. Musicie je zobaczyć!

Wydana w 2017 roku na Netflixie Castlevania to oparta na grze o tym samym tytule animacja, która okazała się ogromnym sukcesem i podbiła serca milionów fanów na całym świecie. Jeśli szukacie podobnego tytułu, to w poniższym artykule znajdziecie pięć produkcji o podobnej tematyce mogących przypaść wam do gustu!

Castlevania opowiada historię Trevora Belmonta - łowcy potworów, który staje do walki z samym Draculą. Po połączeniu sił z magiem Syphą Belnades oraz synem Draculi Alucardem ruszają na ratunek ludziom, którym antagonista serii zdecydował się wypowiedzieć wojnę. Seria spotkała się z wyjątkowym uznaniem ze względu na ścieżkę dźwiękową, styl graficzny oraz fabułę. Dodatkowo, w obsadzie usłyszeć można wiele znanych głosów należących do Richarda Armitage'a, Grahama McTavisha, Tony'ego Amendoli czy Jasona Isaaca. 

Anime podobne do Castlevanii

Na dalekim wschodzie tematyka wampirów i Draculi jest intrygująca na tyle, że powstało wiele produkcji w podobnym klimacie co Castlevania. W poniższym zestawieniu odnajdziecie pięć produkcji, które subiektywnym okiem są najbardziej zbliżone do Castlevanii. 

Najlepsze anime na Netflixie

Castlevania to nie jedyna animacja na Netflixie, z którą warto się zapoznać! W poniższym artykule poznacie najpopularniejsze i najgłośniejsze produkcje anime na Netflixie warte uwagi. 

Czytaj też: Najpopularniejsze animacje na Netflixie, które musicie obejrzeć!

QUIZ - Czy rozpoznasz najsilniejsze techniki z Naruto po samym opisie?

Pytanie 1 z 6
Jak nazywa się technika, którą główny bohater anime Naruto opanował do perfekcji?