Zwolnieni z Teorii 2022

i

Autor: Internet / WikiCommos

Zwolnieni z Teorii 2022 - młodzież z Lubelskiego chce zmieniać świat!

2022-05-19 19:55

Zwolnieni z Teorii to olimpiada w którą każdego roku angażują się uczniowie i uczennice z całego kraju. Uczniowie z całego kraju którzy chcą zmieniać świat nie zawiedli i tym razem. W artykule znajdziecie informacje na temat tego wyjątkowego projektu. W samym województwie lubelskim mamy aż 98 finalistów!

Zwolnieni z Teorii 2022

Tegoroczna edycja olimpiady miała na celu połączyć we wspólnym działaniu uczennice i uczniów z całego kraju. Ich celem było opracowanie projektów społecznych, które działać mają dla dobra społeczeństwa. Organizatorzy podkreślają, że tak jak w poprzednich edycjach, młodzież wykazała się niezwykłą kreatywnością i wrażliwością społeczną. Uczestnicy i uczestniczki przygotowywali swoje projekty społeczne za pomocą platformy Zwolnieni z Teorii.

Licealiści i studenci w trakcie programu tworzą setki projektów tworzonych z myślą o poprawie sytuacji ludzi z najbliższego otoczenia. Jest to dla nich okazja do zdobycia doświadczeń, nauczenia się wielu przydatnych umiejętności, poznania inspirujących osób i uzyskania międzynarodowych certyfikatów.W olimpiadzie brały udział także uczniowie z naszego województwa. Miasta, w których były realizowane projekty to Lublin, Chełm, Lubartów, Pszczela Wola, Kazimierz Dolny i Biłgoraj. Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania, zaś autorzy i autorki najlepszych projektów wyróżnieni zostają nagrodą „Złote Wilki”.W lubelskim było aż 98 finalistów – czyli młodzieży, która realizowała projekty społeczne w województwie, młodzież ukończyła aż 23  projekty społeczne. Więcej na szczegółowych informacji znajdziecie na stronie Zwolnieni z Teorii.