Zimowy Zalew Zemborzycki o zachodzie słońca. Na tafli wody jest już pierwszy lód! Zobacz zdjęcia

2022-12-15 8:34

Zimowy krajobraz od kilku dni utrzymuje się w Lublinie i całym regionie. Ostatnie minusowe temperatury sprawiły, że na Zalewie Zemborzyckim pojawiła się cienka tafla lodu, a cały zbiornik w śnieżnej scenerii połączonej z zachodem słońca wygląda bajecznie! Zerknijcie na powyższe zdjęcia i przekonajcie się sami!

Zalew Zemborzycki jest chętnie odwiedzanym miejscem do letniego wypoczynku. Wtedy nad wodą pojawiają się istne tłumy lublinian i turystów. Mamy jednak wrażenie, że zimą ten teren wygląda jeszcze piękniej! Zaśnieżone drzewa, woda spowita lodem i zachodzące słońce przedzierające się zza chmur, na żywo malują bajeczne krajobrazy. Zapewniamy, że te widoki rekompensują mroźną aurę!

Przejdźcie do powyższej galerii i zobaczcie fotorelację z popołudniowego spaceru nad Zalewem Zemborzyckim. Na zdjęciach udało nam się uchwycić śnieżny krajobraz podczas zachodu słońca!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE