Honda kierownica samochód

i

Autor: pexels.com zdjęcie ilustracyjne

POLICYJNE

Zdał egzamin na prawo jazdy za ósmym razem. Stracił je po dwóch miesiącach

2023-09-22 13:13

22-latek z powiatu lubelskiego nie nacieszył się długo swoim prawem jazdy. Mężczyzna stracił je dwa miesiące po zdaniu egzaminu, do którego podchodził ośmiokrotnie.

W czwartek (21 września) lubelscy policjanci w Osmolicach zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę hondy, który w terenie zabudowanym miał na liczniku 107 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 50 km/h. Jak się okazało, za kierownicą auta siedział 22-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego.

O krok od tragedii! Auto widmo pędziło Piotrkowską

Młody kierowca został ukarany za przekroczenie prędkości 1500 zł mandatem i 13 punktami karnymi. Funkcjonariusze zatrzymali również jego prawo jazdy. 22-latek podczas rozmowy z mundurowymi przyznał, że trudno jest mu się rozstać z dokumentem, ponieważ uprawnienia do jazdy otrzymał zaledwie dwa miesiące wcześniej. Dodał przy tym, że do egzaminu na „prawko” podchodził 8 razy.

Zobacz także: Strażak z woj. lubelskiego jest niepokonany! Z Kanady przywiózł tytuł Mistrza Świata

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE