Zbiórka w radiu ESKA – Wyposażmy świetlice dla dzieci uchodźców z Ukrainy!

2022-03-01 13:55
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: PAP/EPA/MARTIN DIVISEK

W związku z trudną sytuacją i dużą liczbą dzieci, które uciekają przed wojną do naszego kraju postanowiliśmy przyłączyć się do akcji zbiórki materiałów edukacyjnych, w które wyposażymy świetlice dla dzieci uchodźców. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji - wspólnie przywróćmy dzieciom uśmiech!

Zbiórka dla dzieci uchodźców z Ukrainy

W naszym mieście powstaną nowe punkty edukacyjne i świetlicowe dla dzieci uchodźców. Akcja utworzenia takich punktów w Lublinie organizowana jest przez lubelskie Centrum Wolontariatu. W specjalnie przygotowanych świetlicach wolontariusze będą prowadzić zajęcia edukacyjne i plastyczne dla dzieci, które dotknięte zostały okrucieństwem wojny.

Chcemy pomóc przywrócić uśmiech na twarzach dzieci, dlatego cała ekipa radia ESKA postanowiła włączyć się w tę zbiórkę.Jeśli chcecie nam pomóc w akcji, to zapraszamy do piątku do siedziby Radia ESKA przy Krakowskim Przedmieściu 55, II piętro. Dary dla dzieci przyjmujemy w godzinach od 9:00-15:30 do najbliższego piątku (04 marca).

  • Zbieramy artykuły papiernicze i edukacyjne: kredki, farby, flamastry, bloki, kolorowanki, plastelinę – bardzo prosimy, żeby były to rzeczy nowe.

To bardzo ważne, żeby w tym trudnym okresie dzieci znalazły bezpieczne miejsce, w którym będą mogły się razem bawić i wspólnie spędzić czas.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE