Survival Race Kids

i

Autor: zdj. survivalrace.pl Survival Race Kids 2019

Zabawy w błocie, przeciąganie liny i labirynt. Survivial Race Kids w Lublinie.

2022-05-23 13:56

Będzie błoto, przeszkody i labirynt. Jednym zdaniem mówiąc - przygoda pełna wyzwań. W Lublinie odbędzie się Survival Race Kids. Wydarzenie zagości w naszym mieście 4 i 5 czerwca.

Survival Race Kids to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieciaków od 3 do 13 lat. Mali wojownicy pokonają zróżnicowaną trasę z przeszkodami i otrzymają pamiątkowy medal na mecie.

- Klasycznie nie może zabraknąć błota. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z licznymi przeszkodami. To m.in. pajączek, przy którym trzeba się wykazać zwinnością. Będzie też labirynt. Na koniec trzeba będzie wskoczyć do pompowanego basenu z kulkami - mówi nam Marcela Longa, jedna z organizatorek.

Trasa jest dostosowana do wieku uczestników. Będzie to gra fair play. Organizatorzy zapewniają pełne bezpieczeństwo. - Każdy na mecie dostanie medal - mówi Longa.  A do tego będzie można pomóc. - Działamy charytatywnie. Z każdego biletu część kwoty przeznaczamy na karmę na lokalne schroniska - dodaje.

Wszystkie szczegóły, trasa i sposób zapisów dostępne są na stronie zawodów. Wystarczy wejść na Survival Race Kids w zakładkę Lublin.

Na imprezę do Lublina zaprasza Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE