Wysyp grzybów w woj. lubelskim trwa! Zobaczcie zdjęcia

2022-10-03 15:00

Lubelscy grzybiarze nie powinni narzekać! Od kilku dni w lasach regionu mamy do czynienia z prawdziwym wysypem grzybów. Dla przykładu zobaczcie weekendowe zbiory pana Krzysztofa - jednego z naszych Czytelników!

Lasy w woj. lubelskim w tym roku wyjątkowo bogato obrodziły w grzyby! Maślaki, borowiki, kanie, rydze to tylko niektóre z leśnych zasobów, jakie można coraz częściej spotkać w lasach na Lubelszczyźnie. Grzybiarze z regionu polecają, by na poszukiwania grzybów wybrać się np. na tereny Lasów Janowskich i Kozłowieckich, w okolice Włodawy i Chełma oraz do powiatu kraśnickiego. 

Wysyp grzybów w woj. lubelskim trwa!

Leśnych darów warto jednak poszukać w każdym lesie! Ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest grzybobranie. Właśnie z tego pomysłu skorzystał nasz Czytelnik, pan Krzysztof, który w miniony weekend wybrał się do lasu. I nie pożałował! W galerii zdjęć możecie podziwiać jego zdobycze!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE