Wybrano najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Właścicielka uważa, że jest piękny w środku i na zewnątrz

i

Autor: Screen Twitter Manchester News MEN

Wybrano najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Musicie zobaczyć ten cud natury!

2023-03-10 11:01

Pod koniec 2022 roku firma fotograficzna Parrot Print ogłosiła konkurs na najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii. Choć konkurencja była mocna, to zwycięzca mógł być tylko jeden. Okazał się nim pięcioletni piesek o imieniu Peggy. Suczka w nagrodę otrzymała profesjonalną sesję fotograficzną i serię zabiegów w psim spa.

Peggy została zostawiona, jako szczeniaczek w schronisku z powodu swojej odmiennej aparycji. Na szczęście szybko znalazła kochający dom. Jak twierdzi jej właścicielka, to dla niej była miłość od pierwszego wejrzenia! Teraz suczka zyskała międzynarodową sławę i jest zapraszana do największych brytyjskich telewizji.  

- Zgłosiliśmy Peggy do konkursu na najbrzydszego psa w Wielkiej Brytanii po tym, jak wielu przyjaciół i członków rodziny powiedziało nam, że prawdopodobnie ma duże szanse – tłumaczyła stacji BBC właścicielka pupila, Holly Middleton.

Suczka to mieszaniec grzywacza chińskiego i mopsa.

- Mamy tendencję do zapominania, że ​​Peggy nie jest standardowo wyglądającym psem. Jesteśmy bardzo świadomi, że niektórzy ludzie określają ją jako brzydką, ale zawsze jest to humorystyczny sposób i nie obrażamy się. Ona też nie! – mówiła BBC Holly.

Właściciela mimo, że jej piesek został okrzykniętym najbrzydszym psem, sama podkreśla, że tak nie uważa.

- Uważamy, że jest piękna zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i nie zmieniłaby jej za nic w świecie – mówi.

Główny sędzia i założyciel ParrotPrint, Matt Dahan, powiedział:

- Wszyscy absolutnie uwielbiamy Peggy. Kiedy ogłaszaliśmy ten konkurs, ani razu nie pomyślałem, że znajdziemy psa takiego jak ona, który potrafi być jednocześnie brzydki i taki słodki.

Po otrzymaniu kilku międzynarodowych zgłoszeń firma rozważa poszukiwanie najbrzydszego psa na świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE