Epoka Lodowcowa

i

Autor: screen youtube.com/20th Century Studios Polska screen z wideo "EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW 3D - polski zwiastun"

QUIZ

Wiesz, kto podkładał głos w „Epoce lodowcowej”? To quiz tylko dla najwierniejszych fanów filmów z tej serii!

2024-04-02 15:33

Oglądaliście wszystkie części „Epoki lodowcowej”? Ta kultowa animacja potrafi rozbawić osoby w każdym wieku. Czy jesteście w stanie wskazać, jacy polscy aktorzy i aktorki użyczyli swojego głosu bohaterom filmów z tej serii? Koniecznie sprawdźcie się w naszym quizie!

Pierwsza część animowanego filmu pt. „Epoka lodowcowa” zagościła na ekranach kin w 2002 r. Produkcja szybko zyskała uznanie zarówno najmłodszych, jak i starszych widzów i doczekała się kilku kontynuacji, w których możemy śledzić losy Sida, Mańka i Diego na różnych etapach życia. Zarówno w oryginalnej, jak i w polskiej wersji językowej bohaterom filmów z tej serii użyczyli głosu znani i lubiani aktorzy i aktorki.

Jare Gody w Lublinie. Pożegnali zimę słowiańskim topieniem marzanny

Quiz: dopasuj głosy polskich aktorów dubbingowych do bohaterów „Epoki lodowcowej”

W tym quizie czeka na ciebie kilka pytań dotyczących polskiego dubbingu we wszystkich częściach serii o „Epoce lodowcowej”. Czy jesteś w stanie wskazać, którzy aktorzy i aktorki użyczyli swojego głosu bohaterom tej produkcji? 9/9 zdobędą tylko najwierniejsi fani tych filmów! 

Kto podkładał głos w „Epoce lodowcowej”? To quiz tylko dla najwierniejszych fanów produkcji

Pytanie 1 z 9
Czyim głosem w polskiej wersji filmu mówił leniwiec Sid?

Zobacz także: Jare Gody 2024 w Lublinie. Pożegnali zimę i przywitali wiosnę topieniem marzanny