UMCS w Lublinie zaprasza na wirtualne dni otwarte

2020-03-25 12:50
UMCS zaprasza na wirtualne Drzwi Otwarte
Autor: UMCS UMCS zaprasza na wirtualne Drzwi Otwarte

Z powodu epidemii koronawirusa największa lubelska uczelnia musiała odwołać coroczne wydarzenie, jakim są Drzwi Otwarte. Nic straconego jednak - uczniowie szkół średnich mogą wziąć udział w wirtualnych Drzwiach Otwartych, które przygotowuje Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Zastanawiasz się nad podjęciem studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej? Masz pytania dotyczące oferowanych kierunków studiów, specjalności, zasad rekrutacji? Jesteś ciekawy, jak wygląda nauka na naszej uczelni i jakie daje możliwości?

Z kadrą i studentami UMCS można będzie spotkać się online 6 kwietnia o godz. 16.00 na Wirtualnych Drzwiach Otwartych. Podczas wydarzenia transmitowanego na uniwersyteckim profilu na Facebooku oraz Instagramie omówione zostaną wszelkie zagadnienia związane z rekrutacją, nauką, rozwojem osobistym oraz życiem studenckim na UMCS. Uczestnicy dowiedzą się, dlaczego warto wybrać UMCS. Będzie też okazja, aby poznać uniwersytet i poczuć jego atmosferę.

Program i szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie umcs.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE