Tragedia w powiecie chełmskim. W domu znaleziono częściowo zwęglone zwłoki

2023-01-29 23:06

Starszy mężczyzna zginął w pożarze domu jednorodzinnego na terenie powiatu chełmskiego. Ciało ofiary zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji zwłok.

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w sobotę (28 stycznia) przed południem w Wojsławicach (pow. chełmski). Ogień pojawił się w domu jednorodzinnym, zamieszkiwanym przez starsze małżeństwo. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane przez sąsiadów, którzy pomogli 83-latce wydostać się z płonącego budynku. Dzięki szybkiej reakcji, kobieta nie odniosła obrażeń.

– Niestety prowadzący akcję gaśniczą strażacy w jednym z pomieszczeń znaleźli częściowo zwęglone zwłoki 84-letniego męża kobiety – informuje kom. Ewa Czyż, rzeczniczka chełmskiej policji.

Na miejscu pojawił się prokurator. Zgodnie z jego decyzją, ciało 84-latka zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok.

Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE